زیبایی شناسی هیوم در دوشنبه های نقد کتاب سوره

1399/09/08   04:15:00

معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری دانشکده هنر، هفتمین جلسه نقد کتاب سوره را دوشنبه 10 آذر ماه به صورت آنلاین برگزار می کند.

 زیبایی شناسی هیوم در دوشنبه های نقد کتاب سوره

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، به همت معاونت پژوهشی دانشگاه و با همکاری دانشکده هنر، هفتمین جلسه نقد کتاب سوره در روز دوشنبه 10 آذر ماه به صورت آنلاین برگزار می شود. 
در این برنامه، کتاب «جستارهای زیبایی شناختی» اثر دیوید هیوم ترجمه محسن کرمی با حضور امیر مازیار  و میزبانی رامتین شهبازی از ساعت 18:00 تا 20:00 به بوته نقد گذاشته خواهد شد. 
هیوم فیلسوف اسکاتلندی در قرن هجدهم و از نام آوران مکتب تجربه گرایی است. او بر فیلسوفان بسیاری بعد از خود همچون امانوئل کانت تاثیر گذاشته است. کتاب حاضر از هشت جستار تشکیل شده است که ایده های اصلی هیوم را پیرامون هنر شکل می دهد. 
دانشگاه  سوره با هدف آشنا سازی دانشجویان و علاقمندان به آثار علمی در حوزه هنر و در راستای رسالات آموزشی و پژوهشی خود این سلسله برنامه را تدارک دیده است. به همین منظور عموم علاقمندان به صورت آزاد می توانند روز دوشنبه 10 آذر ماه ساعت 18:00 با مراجعه به سایت دانشگاه سوره به آدرس www.soore.ac.ir  با انتخاب اعلان افقی این نشست به شکل مستقیم وارد صفحه برگزاری شده یا از طریق این لینک https://sibad.soore.ac.ir/Classrooms/ShowWebinar/bookreview  وارد برنامه شوند. هفتمین نشست نقد کتاب زیبایی شناسی هیوم معاونت پژوهشی دانشکده هنر دانشگاه سوره