3211رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
فیلم سینمایی «جنایت بی دقت» به کارگردانی شهرام مکری دانش آموخته دانشگاه سوره، جایزه بهترین فیلمنامه اورژینال را از منتقدان مستقل در حاشیه جشنواره ونیز دریافت کرد.
پژوهشکده مطالعات ترجمه دانشگاه علامه طباطبائی با همکاری بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران وبینار ها و میزگرد های آنلاینی را به مناسبت «روز جهانی ترجمه» برگزار می کند.
بیشتر غلط هایی که در نوشته های امروز ما دیده می شوند، تحت تأثیر ترجمه در زبان فارسی ایجاد شده اند.
نشست تخصصی «زبان فارسی در گسترۀ گیتی» یک شنبه (۲۳ شهریورماه) در سرای اهل قلم به صورت مجازی بررسی می شود.
مدیر انجمن زنان و رسانه گفت: همانطور که در بسیاری از مشاغل سازمان نظام مهندسی و روانشناسی وجود دارد تا افراد برای حضور در این حوزه ها گزینش می شوند، در حوزه رسانه هم ضروری است تا به فکر ایجاد سازمان نظام خبرنگاری یا رسانه ای باشیم.
رئیس دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی با بیان خبر فراخوان دوازدهمین دوره جشنواره، زمان دریافت آثار این دوره را از دهم شهریورماه ۱۳۹۹ تا ۳۰ مهرماه سال جاری اعلام کرد.
کتاب «جامعه اطلاعاتی» نوشته رابرت حسن با ترجمه داود آقارفیعی توسط انتشارات ثانیه منتشر و راهی بازار نشر شد.
مستند «رویای آجری» به کارگردانی داوود مرادیان تاریخچه سیاستگذاری مسکن در ۶۰ سال اخیر کشور را بیان می کند.
مجموعه ۲۷ جلدی داستان های سوادمالی رونمایی شد که مهارت های خرج و پس انداز، اعتبار و بدهی، کاریابی و درآمد، سرمایه گذاری، ریسک و بیمه و تصمیم گیری مالی را با زبان داستان به کودکان مقطع دوم دبستان آموزش می دهد.
زمان انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 برای تمامی مقاطع تحصیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره در روز 25شهریور ماه (سه شنبه) انجام می شود.
  • تعداد رکوردها : 3211