3211رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نمایش «سوء تفاهم» به نویسندگی آلبر کامو و کارگردانی نیما ذاکر از ۱۶ شهریور تا ۴ مهر ماه در خانه نمایش «دا» به صحنه می رود.
یک فعال رسانه ای به هشیاری ملت ایران خاصه در فضای مجازی و خنثی سازی توطئه ی رسانه های معاند، اشاره کرد و گفت: مردم اجازه ندادند رسانه های بیگانه عزاداری آن ها را دچار خدشه کنند.
کتاب «آه»؛ گفت وگو ها و نامه های تبادل شده میان شخصیت های دخیل در حادثه کربلای حسینی را روایت می کند.
«زبان مشکلات» منتشر شد 10 شهریور 1399 13:49
«زبان مشکلات» به قلم مهدی جهانشاهی با موضوع مروری دوباره به دنیایی که در تکاپوی آن هستیم از سوی نشر معارف به چاپ رسید.
«در میان روضه هایت زندگی کردن خوش است» مجموعه روایت هایی از واقعه عاشورا است که در قالب سبک زندگی بیان شده است. محسن عباسی ولدی با بیان برش های تأثیرگذار این واقعه، یک سبک زندگی را برای خانواده های اسلامی به تصویر کشیده است.
عاشورا و تاسوعای حسینی از مهم ترین روز ها در تاریخ اسلام برای شیعیان است و عاشورا یعنی روزی که میل معاشرت و رفاقت با امام (ع) به شدت بالا می رود.
به همت هیئت محبان الزهرا(س) و با همکاری هیئت دانشگاه هنر مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در فضای باز دانشگاه سوره برگزار می شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه ای از مردم خواست در شب عاشورای حسینی فریاد «لبیک یا حسین» سر دهند.
معاون هنری حوزه هنری از آغاز فعالیت پویش «سوره اشک» و انتشار تولیدات ویژه ماه محرم در قالب های نماهنگ، فیلم کوتاه، کلیپ، پویانمایی، قطعه موسیقی و ... خبر داد.
کتاب «مکتوبات فارسی در باب موسیقی» نوشته مهرداد فلاح زاده با ترجمه سهند سلطاندوست توسط نشر مرکز منتشر و راهی بازار نشر شد.
  • تعداد رکوردها : 3211