3275رکورد در مدت زمان 13.40ثانیه
عبارت مورد جستجو :
پخش مجموعه نمایشی- رادیویی «سریر» با موضوع شیوه مداحی صحیح در ماه محرم در رادیو نمایش و رادیو جوان از روز شبنه اول شهریور ماه آغاز می شود.
ماه محرم 1 شهریور 1399 0:0
فهرست و آدرس نهادهاى علمى، پژوهشی و آموزشى که منابع علمى خود را رایگان در اختیار عموم گذاشته اند تا در دوران قرنطینه اساتید و دانشجویان به منابع مورد نیازشان دسترسى داشته باشند.
کتاب «امامت دوران تحول و نهضت روایت دارایی ها» در ۹۰ صفحه توسط کارگروه مکتب «امام خمینی (ره)» پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم علیه السلام تدوین و به زینت تبع آراسته شده است.
شبکه اینترنتی شمس همزمان با اولین روز ماه محرم و در حرم مطهر عبدالعظیم حسنی علیه السلام افتتاح می شود.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری پژوهشی وزارت علوم تصویب ۴ سند مصوب و راه اندازی کارگروه های اخلاق پژوهشی در وزارتخانه علوم و دانشگاه ها را از اقدامات انجام شده برای مقابله با تخلفات علمی دانست و گفت: برای این منظور علاوه بر تشکیل کارگروه اخلاق پژوهش در وزارت علوم، در دانشگاه ها نیز نسبت به تشکیل این کارگروه اقدام شده است که وظیفه اصلی آن تشخیص تخلفات و انحرافات در امور پژوهشی است.
کتاب «ادبیات شهادت در دهه اول انقلاب اسلامی» به قلم منوچهر اکبری استاد دانشگاه تهران و محمد میرکاظمی توسط انتشارات باغ موزه دفاع مقدس منتشر شده است.
کتاب «مبانی تفسیرنویسی در رسانه» نوشته مراد عنادی و کتایون مصری منتشر شد.
فرهنگ سرای بهمن برنامه های ویژه دهه اول ماه محرم را با عنوان «سوگواره خمسه» و با تجمع عزاداران آذری مقیم تهران برگزار می کند.
دانشگاه غیرانتفاعی سوره براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته، در تعدادی از رشته های دانشکده معماری و شهرسازی، هنر و فرهنگ و ارتباطات دانشجو جذب کند.
  • تعداد رکوردها : 3275