3211رکورد در مدت زمان 9.282ثانیه
عبارت مورد جستجو :
پنجمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان برگزار می شود.
نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشکده هنر دانشگاه سوره با حضور اعضای هیأت علمی و نماینده ی گروه های آموزشی دانشکده مورخه اول شهریورماه در محل نگارخانه آیه دانشگاه برگزار شد.
کتاب «صحنه گردان عاشورا» نوشته حجت الاسلام محمدهادی مصلحی همزمان با ایام ماه محرم، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شد.
متن کامل کتاب «روضه الشهدا» با تصحیح حسن ذوالفقاری از سوی انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد.
گاهی ناامید و گاهی امیدوارشان می کند، در روزهای تعطیلی به کمک شان می آید اما گاهی هم آفت جان شان است. حضور کتابفروشی ها در فضای مجازی، ویترینی که آن ها را از مرزها فراتر می برد، گاهی روزگارشان را سیاه می کند و گاهی سفید.
اولین سوگواره فیلم کوتاه با عنوان «سوگ در خانه» با مدیریت مجید مجیدی و داوری رضا میرکریمی، نرگس آبیار و مجیدی برگزار می شود.
پخش مجموعه نمایشی- رادیویی «سریر» با موضوع شیوه مداحی صحیح در ماه محرم در رادیو نمایش و رادیو جوان از روز شبنه اول شهریور ماه آغاز می شود.
ماه محرم 1 شهریور 1399 0:0
فهرست و آدرس نهادهاى علمى، پژوهشی و آموزشى که منابع علمى خود را رایگان در اختیار عموم گذاشته اند تا در دوران قرنطینه اساتید و دانشجویان به منابع مورد نیازشان دسترسى داشته باشند.
کتاب «امامت دوران تحول و نهضت روایت دارایی ها» در ۹۰ صفحه توسط کارگروه مکتب «امام خمینی (ره)» پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم علیه السلام تدوین و به زینت تبع آراسته شده است.
  • تعداد رکوردها : 3211