3212رکورد در مدت زمان 8.860ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کتاب «مکتوبات فارسی در باب موسیقی» نوشته مهرداد فلاح زاده با ترجمه سهند سلطاندوست توسط نشر مرکز منتشر و راهی بازار نشر شد.
مسابقه کتابخوانی «حسین از زبان حسین» ویژه ماه محرم برگزار می شود.
اسامی دانشجویان رتبه برتر مقطع کارشناسی ارشد در نیمسال دوم تحصیلی 98-97 و مقطع کارشناسی در نیمسال اول 99-98 دانشگاه سوره اعلام شد.
فراخوان جشنواره تئاتر مجازی «وقفه» منتشر شد.
«آوای درد» قدیمی ترین ترجمه فارسی به دست آمده از «اللهوف علی قتلی الطفوف» مقتل امام حسین (ع) به روایت سیدبن طاووس است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره از برگزاری جشنواره دانشجویی و دانش آموزی فیلم مستند روایت همدلی با موضوع کمک مومنانه در دوران شیوع ویروس کرونا در آبان ماه ۹۹ خبر داد.
پذیرش و جذب دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی برای نیمسال اول ۱۴٠٠_ ۱۳۹۹ در مقطع کارشناسی پیوسته تا هفتم مهرماه تمدید شد.
یکشنبه 2شهریور، نشست مشترک مجازی معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و پژوشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی پیرامون مسائل آموزش عالی مجازی درعرصه هنر و معماری با بررسی افق های همکاری و همفکری در باب آموزش و پژوهش مجازی برگزار شد.
فصلنامه رهپویه هنر، به منظور گسترش و اعتلای سطح دانش و پژوهش با هدف نشر نظریه ها، نتایج تحقیقات و دستاوردهای علمی و هنری از طریق چاپ مقالات علمی- پژوهشی، راه اندازی گردید و در پایگاه تخصصی مجلات نورمگز نمایه شد.
خاطرات «روزی که در اتاق عمل گریستم» تلنگری است به ما که ایرانی ها چگونه از بحران هایی که در چند دهه گذشته داشته اند، عبور کردند. خواندن این اثر در روزهایی که کادر درمان در میدانی جدید در حال حماسه آفرینی است، خالی از لطف نیست.
  • تعداد رکوردها : 3212