3098رکورد در مدت زمان 2.589ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کتاب «شیوه نامه روزنامه نگاری»تازه ترین اثر مجید رضاییان است که با هدف آموزش دستورالعمل ‎ها و قواعد صحیح روزنامه ‎نگاری، از روز دوشنبه، ۱۳ مرداد ماه در دسترس دانشجویان و علاقه ‎مندان این رشته قرار گرفت.
به مناسبت روز خبرنگار و عید سعید غدیرخم عصر سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ نشست مدیران رسانه با سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با موضوع آغاز مرحله دوم رزمایش «کمک مومنانه» برگزار شد.
روز غدیرخم برترین عیدهای امت من است و آن روزی است که خداوند بزرگ دستور داد، برادرم علی بن ابی طالب را به عنوان پرچمدار امتم منصوب کنم، تا بعد از من مردم توسط او هدایت شوند.
مهلت ثبت نام دوره های تخصصی رشته های معماری، شهرسازی، گرافیک و موشن گرافیک مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه سوره به مدت یک هفته تمدید شد.
نمایش «جوادیه (بیست متری)» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از روز پنجشنبه شانزدهم مرداد ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.
کنسرت آنلاین کیهان کلهر امروز، مورخ ١۵ مرداد ماه در صفحات مجازی رسمی این هنرمند برگزار می شود.
عید غدیر نه تنها به عنوان واقعه ای تاریخی، بلکه باید آن را روز اسلام خواند چرا که در این روز خداوند فرمود «الیوم اکملت لکم دینکم واتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا» و پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) بر بزرگداشت و شادمانی در این روز تأکید کردند.
شماره ششم فصلنامه علمی رهپویه هنر/ هنرهای تجسمی مورد تایید وزارت علوم به همت دانشگاه سوره با مقالاتی در موضوعات مرتبط با هنرهای تجسمی چاپ شد.
عید غدیر از بزرگترین عید های شیعیان است. در هجدهم ذی الحجه سال دهم هجری، پیامبر (ص) در حجه الوداع با نازل شدن آیه تبلیغ به فرمان خداوند امام علی (ع) را به جانشینی خود برگزید و هزاران نفر در این ماجرای بزرگ حضور داشتند
روابط عمومی دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره - وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) در برنامه ای آنلاین در دانشکده مطالعات تهران سخنرانی می کند
  • تعداد رکوردها : 3098