3098رکورد در مدت زمان 0.109ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ترم تابستان سال تحصیلی 99-98 به صورت مجازی بوده و از 5 مرداد آغاز و تا 16 شهوریور ماه ادامه می یابد. براساس اطلاعیه آموزش دانشگاه سوره، کلاس های دوره تابستان به صورت آن لاین بوده و از طریق سامانه اسکای روم برگزار می شود.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام در دوره پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۳۹۹ از امروز ۵ مردادماه آغاز شد و تا دوم شهریورماه ۹۹ ادامه دارد.
هم زمان با آغاز ثبت نام دوره های فصل تابستان مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه سوره، وب سایت این مرکز نیز به صورت آزمایشی راه اندازی شد.
دراین جشنواره علیرضا ارباب دانشجوی دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره به نمایندگی از دانشگاه سوره موفق به کسب رتبه نخست ساخت کلیپ (استاپ موشن) در بخش ویژه "خاورمیانه پس از معامله ی قرن" شد
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره از فعالیت های مشاوره ای و خدمات روانشناسی دانشجویی این معاونت در دوران محدودیت های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.
جلسه شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات در تاریخ 14 تیرماه 1399 در ساعت 8:30 تا 12 در اتاق مجازی شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات با حضور اعضا تشکیل شد
نخستین نشست وبیناری شورای عالی و کارگروه تخصصی انیمیشن سوره، در راستای اهداف عالیه سازمانی و درک نیازهای اجتماع و برای حل مسایل بنیادین بازارکار و دانشگاه و پیرو اهداف دانشگاه های نسل سوم و ارتقا سطح آموزش و گسترش رشته های جدید و روزآمد با حضور مسئولان دانشگاه و استادان گروه آموزشی انیمیشن برگزار شد.
درشرایط کرونا پویشی برای ارائه دسترسی آزاد به تمام اطلاعات و پایان نامه های مورد نیاز پژوهشگران و کسانی که مشغول نوشتن پایان نامه هستند شکل گرفته است. دانشگاه سوره فهرستی از سایت های مورد نظر برای دانشجویان و پژوهشگران فراهم کرده است.
شکوفه ماسوری عضو هیأت علمی گروه آموزشی تئاتر دانشگاه سوره، در همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیکی در آموزش عالی، به ارائه کنفرانسی درخصوص جلسات دفاعیه آنلاین در دوران شیوع ویروس کرونا پرداخت.
کلیه کلاس ها و امتحان های حضوری دانشجویان از تاریخ ۴ الی ۱٠ مردادماه لغو شد. کلاس ها و امتحان های مجازی مانند روال قبل برگزار می شود.
  • تعداد رکوردها : 3098