2916رکورد در مدت زمان 0.140ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به مناسبت هفته پژوهش دکترمحمد علی درخصوص« بازتاب هندسه در هنر و معماری اسلامی » در سالن اجتماعات دانشکده معماری و شهرسازی به ایراد سخنرانی پرداخت
به مناسبت هفته پژوهش سخنرانی دکتر حسین سلطان زاده در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره با موضوع چگونگی تداوم طراحی فضاهای حکومتی از ایوان کسری تا تخت مرمر در کاخ گلستان برگزارشد.
به مناسبت هفته پژوهش سخنرانی مهندس چمران با موضوع معماری انقلاب اسلامی در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره برگزار شد.
مراسم اختتامیه ششمین دوسالانه سرو نقره ای شامگاه جمعه ۲۹ آذرماه در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
اطلاعیه های مهم آموزشی
به مناسبت هفته پژوهش کارگاه آموزشی نرم افزار پژوهشی SPSS در دانشکده فرهنگ و ارتباطات برگزار شد.
به همت دفتر مشاوره امور دانشجویی دانشگاه سوره کارگاه « مدیریت هیجان با رویکرد CBT ویژه کارکنان دانشگاه سوره در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی دانشگاه سوره برگزار گردید.
دفتر امور دانشجویی دانشگاه اعلام کرد دانشجویانی که تقاضای وام خود را در مدت مقرر در پورتال دانشجویی صندوق رفاه ثبت و توسط دانشگاه تایید گردیده است به شعبه انتخابی بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه نمایند
در دیدار هیأتی از بازار انیمیشن و رسانه های تصویری و شبکه های روسیه با مسئولین دانشگاه سوره مسائل مشترک در خصوص سرمایه گذاری، تولید و بازاریابی برای انیمیشن های تهیه شده در دانشگاه سوره مورد بررسی قرار گرفت.
به مناسبت هفته پژوهش فیلم سینمایی همه مردان رییس جمهور از رابرت دنیرو در دانشکده فرهنگ وارتباطات نمایش و تحلیل شد
  • تعداد رکوردها : 2916