2958رکورد در مدت زمان 4.773ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رییس دانشگاه سوره گفت: این دانشگاه در راستای کاربردی سازی پایان نامه های دانشجویی در نظر دارد با همکاری سایر نهادها، ساختاری ایجاد کند که پژوهش های هنری علاوه بر کاربردی شدن، زمینه ساز ایجاد شغل شوند.
دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره کنگره شعر «پرواز تا خورشید» را با هدف اعتلای فرهنگ شهادت، تقویت جبهه مقاومت و پاسداشت شهید سلیمانی و همرزمانش و گرامیداشت شهادت مسافران پرواز هواپیمایی اوکراین برگزار می کند.
مراسم اختتامیه اولین دوره جشنواره تخصصی صنایع دستی دوسالانه دستان در سالن اجتماعات دانشگاه سوره برگزار شد.
در راستای تعامل و همکاری برای تحقق اهداف آموزشی و پژوهشی و توسعه همکاری های مشترک در زمینه تولید انیمیشن، بازی و جلوه ویژه دیجیتال نشست مشترک مسئولین دانشگاه سوره با مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون مدیا انجام شد
به دنبال همکاری مشترک معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره با معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 10 در خصوص برپایی غرفه مشترک روز تشییع سردار سلیمانی و همراهان شهیدشان، تعدادی از مسئولین دانشگاه سوره با شهردار منطقه دیدار داشتند.
طی نشستی مشترک بین برخی از مدیران شهرداری منطقه ده و تعدادی از مسئولین دانشگاه سوره، درخصوص برنامه های فرهنگی و تعامل فی مابین، گفت و گو به عمل آمد.
فراخوان یادمان سردار ایران و 176 کبوتر مهاجر، دانشگاه سوره با همکاری شهرداری منطقه 10 تهران
مراجعه دانشجویان متقاضی وام به شعبه انتخابی بانک قرض الحسنه مهر ایران
فراخوان حمایت از پایان نامه ها و رساله های دانشجویان در موضوعات مرتبط با اجتماع و نظام نخبگانی کشور از سوی بنیاد ملی نخبگان
بخش مسابقه صحنه و رپرتوارهای یازدهمین جشنواره دانشجویی تئاتر سوره در نیمه اول سال 99 انجام می شود
  • تعداد رکوردها : 2958