2647رکورد در مدت زمان 0.156ثانیه
عبارت مورد جستجو :
تعدادی از اعضای فرهنگستان هنر و برخی از اعضای شورای نظارت بر رسانه های مجارستان با مسئولین و معاونین دانشگاه سوره دیدار کردند.
تولیت مدرسه عالی شهید مطهری آیت الله امامی کاشانی در لوح تقدیری خطاب به رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره' از " تلاش سازنده و موثر "او در تالیف کتاب های اختصاصی علوم و معارف اسلامی ' تقدیر کرد.
دانشجویان نامبرده در اسرع وقت به دفتر ریاست دانشکده معماری و شهرسازی مراجعه نمایند.
علی اصغر دشتی، علی کرسی زر و امیر ابراهیم زاده و حسین توازنی زادهبه ترتیب استاد و دانش آموختگان دانشگاه سوره در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تندیس دریافت کردند.
نشست تخصصی «آینده شهرهای هوشمند، طراحی و هنر» به همت دانشکده معماری دانشگاه سوره در سالن شهید آوینی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار شد.
جشن رونمایی' امضاء و فروش با تخفیف کتاب "میقات عاشقی " پژوهشی مکان محور برمبنای علم رجال و علم استراتژیک از روابط چهره های اصلی صدر اسلام
اطلاعیه قطعی سیستم گلستان از روز دوشـنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۳ تا پنجشنبه ۹۷/۱۲/۱۵.
دانشجویانی که تقاضای وام خود را به امور دانشجویی ارائه داده و درخواستشان در سامانه ثبت شده است به بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه کنند.
جوایز تیم های اول و دوم مسابقات فوتسال جام 25 سالگی دانشگاه سوره اهدا شد.
حجت الاسلام محمد قمی در مراسم بزرگداشت مقام مادر در سازمان تبلیغات اسلامی از «مرضیه هاشمی» با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آورد.
  • تعداد رکوردها : 2647