3102رکورد در مدت زمان 0.171ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رییس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره گفت: یکی از تفاوت های ما در مهار کرونا با دولت های رفاه همچون اسکاندیناوی، مشارکت اجتماعی و فرهنگی بسیجی بود.
رییس دانشگاه سوره درباره تمدید استفاده رایگان از اینترنت برای سامانه های آموزش مجازی گفت: اپراتورها از ارائه اینترنت رایگان برای سامانه های آموزش مجازی دانشگاه ها بی اطلاع هستند.
تبریک عید سعید فطر 3 اردیبهشت 1399 0:0
تبریک عید سعید فطر
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و به مناسبت روز جهانی قدس، از طریق تلویزیون به ایراد سخنرانی پرداختند.
سومین و آخرین نشست پژوهشی باعنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» برگزار شد.
سمیه رمضان ماهی مدیر گروه ارتباط تصویری و تصویرسازی دانشگاه سوره، با تأکید بر لزوم حل مشکلات مربوط به کیفیت اینترنت و نظارت صحیح بر بازار الکترونیک گفت: زمانی که ضرورت استفاده از شبکه های مجازی برای تدریس ایجاد شد، نیاز به موبایل هوشمند، لپ تاپ یا میکروفون وب کم، قلم نوری نیز افزایش یافت که متاسفانه به دلیل نبود نظارت کافی در بازار، عرضه این محصولات با روند رشد صعودی قیمت مواجه شد.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با همکاری گروه سینمای دانشکده هنر، سومین و آخرین نشست پژوهشی آنلاین با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» را برگزار می نماید.
واحد انفورماتیک دانشگاه سوره، درباره اعلام وضعیت اینترنت رایگان در سامانه آموزش مجازی، اطلاعیه ای صادر نمود.
نخستین کارگاه مجازی "آشنایی با حوزه های موضوعی مدیریت رسانه جهت انتخاب موضوع پایان نامه" در فضای مجازی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره برگزار شد.
زمان فعالیت حضوری کتابخانه در دوران کرونا اعلام شد.
  • تعداد رکوردها : 3102