2972رکورد در مدت زمان 0.156ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به مناسبت هفته پژوهش هادی زکریایی استاد مدعو گروه گرافیک با موضوع « هنرگرافیک به منزله هنری اجتماعی در تبلیغات» به سخنرانی پرداخت.
به مناسبت هفته پژوهش دکتر مریم سلیمی با تأکید بر اینکه دروغ 6 برابر سریعتر از حقیقت منتشر می شود، به بررسی راهکارهای مواجهه و مقابله با اخبار و تصاویر جعلی پرداخت.
به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره جشنواره دوسالانه دستان درنگارخانه استاد فرشچیان موسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی صبا افتتاح شد.
کار عملی واحد درسی «آشنایی با فرهنگ و ادبیا ت عامه» با موضوغ ویژگی غذاهای محلی توسط دانشجویان این درس در دانشگاه سوره ارائه می شود.
به مناسبت هفته پژوهش نشست «فضای مجازی و سواد رسانه ای در ایران» در دانشکده فرهنگ و ارتباطات برگزار شد
کارگاه پروپوزال نویسی برای دانشجویان مدیریت رسانه با حضور دکتر سیاووش صلواتیان در دانشکده فرهنگ و ارتباطات برگزار شد.
به مناسبت هفته پژوهش دکترمحمد علی درخصوص« بازتاب هندسه در هنر و معماری اسلامی » در سالن اجتماعات دانشکده معماری و شهرسازی به ایراد سخنرانی پرداخت
به مناسبت هفته پژوهش سخنرانی دکتر حسین سلطان زاده در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره با موضوع چگونگی تداوم طراحی فضاهای حکومتی از ایوان کسری تا تخت مرمر در کاخ گلستان برگزارشد.
به مناسبت هفته پژوهش سخنرانی مهندس چمران با موضوع معماری انقلاب اسلامی در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 2972