3099رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
اولین نشست پژوهشی با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» به صورت آنلاین برگزار شد.
فعالیت آموزشی و اداری دانشگاه سوره در روزهای چهارشنبه 24 اردیبهشت و یکشنبه 28 اردیبهشت، با 2 ساعت تأخیر آغاز خواهد شد.
نسخه اپلیکیشن «حال خوب من»، به همت و تلاش دفتر مشاوره و سلامت و مرکز مشاوره دانشگاه تهران راه اندازی شده است.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با همکاری گروه سینمای دانشکده هنر، نشست پژوهشی آنلاین با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» را برگزار می نماید.
امیدعلی مسعودی، عضو هیأت علمی دانشگاه سوره گفت: امروز جبر تاریخی سبب شد تا همه ما از فضای مجازی استفاده کنیم؛ بنابراین ما می توانیم به واسطه افزایش سواد رسانه ای با این جبر تاریخی همراه شویم.
جلسه دفاع پایان نامه نرگس خلوجینی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت رسانه در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره با عنوان «آسیب شناسی سیاستگذاری کوچ کاربران از پیام رسان خارجی به پیام رسان داخلی» به صورت مجازی برگزار شد. این پایان نامه با راهنمایی دکتر یوسف خجیر و مشاوره دکتر سمیه لبافی انجام شد و داوری آن را دکتر سیاووش صلواتیان و دکتر جواد صادقی جعفری برعهده داشتند.
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی امور دانشجویی دانشگاه سوره با همکاری روانشناسان دانشگاه، دو کارگاه آموزشی آنلاین در تاریخ 16 و 17 اردیبهشت ماه برگزار نمودند.
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، طی اطلاعیه ای مصوبات جدید شورای آموزشی دانشگاه را به استحضار دانشجویان و استادان رساند.
دفتر امور دانشجویی دانشگاه سوره طی اطلاعیه ای از زمان مراجعه دانشجویان متقاضی وام شهریه به شعبه انتخابی بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد.
شورای نظارت بر نشریات دانشگاه سوره، تمامی نشریات فعال در فضاهای مجازی و حقیقی دانشگاه را که از نام و نشان سوره استفاده می نمایند، ملزم به دریافت مجوز از شورای نظارت بر نشریات دانشگاه نمود.
  • تعداد رکوردها : 3099