کد خبر : 249471
تاریخ انتشار : 16 آبان 1397 0:0
تعداد بازدید : 388

اسناد مجتمع مسکونی دانشگاه سوره اماده تحویل به اعضا شد

اسناد شرکت تعاونی مسکن اساتید و کارکنان دانشگاه سوره اماده تحویل به اعضا شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره شرکت تعاونی مسکن اساتید  و کارکنان دانشگاه سوره در سال ۸۶ تاسیس و با کمک دانشگاه و براساس موافقت هیات امنا در سال ۸۸ با خرید زمین ساخت و ساز آغاز و پس از ۵ سال عملیات عمرانی پایان گرفت.

کلیه متقاضیان مسکن بدون هیچگونه ممیزی در تعاونی مسکن اساتید و کارکنان دانشگاه سوره عضو و به صورت یکسان نیز از طریق دانشگاه و در قالب تعاونی مسکن از وام دانشگاه و بانک مسکن برخوردار که وام دانشگاه بدون بهره و وام بانک مسکن با بهره ۱۶ درصد و در قالب کمک به مسکن های جمعی بوده است.

لازم به ذکر است میزان اقساط براساس توانمندی اعضا تعیین و کمترین دوره اقساط مربوط به حقوق های بالاتر و اعضای هیات علمی و طولانی ترین دوره اقساط مربوط به کارمندان به ویژه همکاران با حقوق کمتر بوده است؛ تا جایی که برخی افراد تا سه برابر دیگر همکاران دوره بازپرداخت آنان طولانی تر شده است.

از اسفند ۹۲ و فروردین ۹۳ تحویل واحدها آغاز و اکنون نیز اسناد هر واحد به نام تعاونی مسکن اساتید و کارکنان دانشگاه سوره صادر تا پس از جری تشریفات اداری و مالی اسناد به نام ۷۶ عضو انتقال یابد.

در این راستا لازم است از اعضای هیات امنای دانشگاه به ویژه ریاست آن، بانک مسکن، اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن اساتید و کارکنان دانشگاه و خود اعضا که با همت و تلاش این اتفاق خوب را رقم زدند، تقدیر و تشکر به عمل آید.

ضمنا طراحی واحدها به وسیله استادان دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره بوده و طراحی ها به گونه ای است که با طراحی حیاط مرکزی هر واحد از دو سمت نور دریافت می کند.

استراکچر آن نیز با نظارت استادان دانشگاه بوده و تلاش شده تا این پروژه آمیخته از دو حوزه نظر و عمل فنی باشد.

انجام این وروژه مبتنی بر استفاده مناسب از ظرفیت های استادان معمار و مهندسین عمران و اجرای استاندارد بوده است.

 این اقدام ثمره کار جمعی و همدلی و وفاق بوده که امید است بیش از پیش توسعه یابد.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :