کد خبر : 269954
تاریخ انتشار : 11 تیر 1399 0:16
تعداد بازدید : 193

تقدیر و تشکر رییس دانشگاه سوره از رییس سابق حوزه هنری

محمدحسین ساعی رییس دانشگاه سوره، به پاس تلاش ها و زحمات 10 ساله محسن مومنی شریف رییس سابق حوزه هنری، از وی تقدیر و تشکر نمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، محمدحسین ساعی رییس دانشگاه سوره، به پاس تلاش ها و زحمات بی دریغ محسن مومنی شریف رییس سابق حوزه هنری در طول یک دهه خدمت صادقانه در جبهه فرهنگی انقلاب، از وی تشکر و قدردانی نمود. متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:

به نام خدا


برادر گرامی و استاد ارجمند،
جناب آقای محسن مومنی شریف

با سلام  و عرض ارادت؛
خدای بزرگ و مهربان را شاکریم به خاطر وجود عزیزانی که بسی مایه غرور و مباهات هستند آن گاه که درکمال صداقت و درستکاری، مدت های بسیاری از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت به ارزش های انقلاب اسلامی گذراندند و در جهت تحقق اهداف  عالیه درحوزه فرهنگ و هنر متعهد و انقلابی، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل بر ایزد منان درکنار همکارانشان، صادقانه خدمت نمودند و اینک با کوله باری از تجربه، این مسئولیت خطیر را به دیگر عزیزان می سپارند. بر خود لازم می دانم از زحمات بی دریغ و اهتمام ویژه جنابعالی در طول یک دهه خدمت صادقانه در جبهه فرهنگی انقلاب و پاسداشت و نشرارزش های معنوی تشکر و قدردانی نمایم. 
بی شک! آیینه ی اذهان اساتید و فرهیختگان عرصه فرهنگ و هنر متعهد، تصویری  زلال، مومنانه و شریف از مساعی و تلاش شما را به یادگار ثبت خواهد نمود.
دوام توفیقات جنابعالی را از خداوند منان زیر سایه حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداء خواستارم.

                                                                                                                                          محمدحسین ساعی                               


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :