کد خبر : 272644
تاریخ انتشار : 21 مهر 1399 7:3
تعداد بازدید : 193

بررسی کتاب «شگردهای نمایشنامه نویسی»

نقد کتاب «دانشگاه سوره» آغاز می شود

معاونت پژوهشی با همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره از دوشنبه 28 مهرماه نشست نقد کتاب خود را به صورت هفتگی آغاز می کند که در هر نشست، به نقد یکی از کتاب های مرتبط با یکی از رشته های هنری می پردازد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، به همت معاونت پژوهشی دانشگاه و با همکاری دانشکده هنر، از دوشنبه 28 مهرماه نشست نقد کتاب خود را به صورت هفتگی آغاز می کند که در هر نشست به نقد یکی از کتاب های مرتبط با یکی از رشته های هنری می پردازد.
در هفته نخست این برنامه که کتاب «شگردهای نمایشنامه نویسی» نوشته علی حاجی ملاعلی با حضور فرزاد معافی غفاری و با میزبانی رامتین شهبازی از ساعت 18 تا 20 به صورت مجازی برگزار می شود،  به بوته نقد گذاشته خواهد شد. کتاب شگردهای نمایشنامه نویسی؛ که توسط انتشارات ساقی به چاپ رسیده است، انواع شگردها، فنون و تمهیدات نوشتن یک نمایشنامه را آموزش می دهد. این شگردها بسیار متنوع، گسترده و جامع هستند و خواننده می تواند متناسب با معیارهای زیبایی شناسی خود از آن ها بهره ببرد. همچنین روشی برای تجزیه و تحلیل و درک نمایشنامه های مختلف در اختیار خواننده قرار می دهد.
دانشگاه  سوره با هدف آشنا سازی دانشجویان و علاقمندان به آثار علمی در حوزه هنر و در راستای رسالات آموزشی و پژوهشی خود، این سلسله برنامه را تدارک دیده است. به همین منظور عموم علاقه مندان به صورت آزاد می توانند روز دوشنبه 28 مهرماه ساعت 18 با مراجعه به سایت دانشگاه سوره به آدرس www.soore.ac.ir  با انتخاب اعلان افقی این نشست به شکل مستقیم وارد صفحه برگزاری برنامه شوند. نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :