2546رکورد در مدت زمان 0.140ثانیه
عبارت مورد جستجو :
موسسه فرهنگی هنری هنرنمای آبان با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بانک شهر، سفارت هلند، مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در ایران، سازمان فرهنگی اکو، کاخ صلح هلند، موزه صلح تهران، دانشگاه سوره تهران و باغ موزه قصر تهران دومین دوره از سلسله همایش های هنر برای صلح را با عنوان " هنر، صلح و توسعه پایدار" در محل باغ موزه قصر تهران برگزار نمود.
برنامه انتخاب واحد دانشجویان گروه ارتباطات اجتماعی
گفت وگو با سینا کیان پور، دانش آموخته رشته سینما (فیلمنامه نویسی) از دانشگاه سوره و کارگردان فیلم «اینستاگرامر» که در گروه هنر و تجربه روانه اکران شده است .
نمایشنامه ی «ضمایر» به نویسندگی همایون حجازی نیا دانش آموخته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره یکی از هفت نامزد مسابقه ی نمایشنامه نویسی جشنواره سی و هفتم فجر، خوانده می شود.
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره با بیان اینکه هر پنج سال یک بار اطلاعات قابل ملاحظه جدیدی به رشته های هنر وارد می شود، گفت: به روز رسانی نشدن سرفصل ها به خصوص در مقطع ارشد، موجب خروج دانشجویان این رشته ها از کشور می شود.
نشست هماهنگی هیئت داوران و ستاد اجرایی نخستین جشنواره دستاوردهای انقلاب اسلامی در قاب اینفوگرافی (رسم سرخ) روز دوشنبه ۲۴ دی ماه در محل سالن اجتماعات دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر برگزار شد.
شاهرخ قیصری فارغ التحصیل کارگردانی از دانشگاه سوره که این روزها در حال تهیه نخستین فیلم سینمایی خود است در مصاحبه ای که با روابط عمومی پروژه "پرچین" انجام داده، توضیحاتی راجع به فعالیت های سینمایی خودش ارائه داده است.
راه یابی آثار شش نفر از فارغ التحصیلان رشته ی سینمای دانشگاه سوره به سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر.
دومین همایش از سلسله همایش های هنر و صلح با عنوان "هنر، صلح و توسعه پایدار" با همکاری کانون عکس دانشگاه سوره در محل باغ موزه قصر برگزار می شود.
اسامی دانشجویان منتخب دانشگاه سوره جهت شرکت در دوره های موسسه آموزشی مرکز معماری ایران
  • تعداد رکوردها : 2546