کد خبر : 235137
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396 14:15
تعداد مشاهدات : 509

نهمین جشنواره دانشجویی تئاتر دانشگاه سوره برگزیدگان خود را شناخت

مراسم اختتامیه نهمین جشنواره دانشجویی تئاتر دانشگاه سوره روز شنبه۱۲ اسفند مراسم در سالن اجتماعات دانشکده هنر برگزار و اسامی برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره اعلام شد.
روز شنبه ۱۲ اسفند مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر دانشگاه سوره در سالن همایش های این دانشگاه برگزار و اسامی برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره اعلام شد.
اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:
بخش نمایشنامه نویسی:
هیئت داوران: محمد امیر یار احمدی، نادر برهانی مرند و فارس باقری
بهترین نمایشنامه تألیفی:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک تعلق گرفت به امیر ابراهیم زاده برای نمایشنامه "فردا در راه است" و پوریا حسنلو برای نمایشنامه " پرواز عمودی..."
تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به ابراهیم عرب نژاد برای نمایشنامه "زمزمه مردگان"
بهترین نمایشنامه اقتباسی:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به وحید رهجو و حسین ملکی برای نمایشنامه "ریچارد سوم"
تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به ابراهیم عرب نژاد برای نمایشنامه "بهار،تابستان،پاییز،زمستان"
 
بخش رپرتوار اجراهای کلاسی:
هیئت داوران: عباس جمالی، داوود بنی اردلان، حامد شفیع خواه
بهترین ایده پردازی:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به زهرا بلاغی برای نمایش "سرطان"
تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به میلاد گایکانی برای نمایش "هملت"
بهترین کارگردانی:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به سیما تاجیک برای نمایش "باغ وحش شیشه ای"
تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به وحید آجرلو و رامین تارخ برای نمایش "خ توت"
بهترین بازیگری زن:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به فاطمه عباسی برای نمایش "آژدهاک"
در این بخش تندیس داده نشد
بهترین بازیگری مرد:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به شهاب رحمانی برای نمایش "حلزون"
در این بخش تندیس داده نشد
بخش تجربه های نو:
هیئت داوران: امیر راد و آزاده شاهمیری
بهترین طراحی ایده و اجرا:
تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به رامتین رشوند و مرضیه سلیمانی برای نمایش "...(سه نقطه)"
بخش صحنه:
هیئت داوران: پوریا کاکاوند، فارس باقری، الهام شکیب و سیاوش پاکراه
بهترین موسیقی:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به عماد یوسفی، امیرعلی شرباف و علیرضا نصیری برای نمایش "خاطرات یک دیکتاتور"
در این بخش تندیس داده نشد
بهترین طراحی لباس:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به هاجر اسماعیلی برای نمایش "حرف شور خانه"
در این بخش تندیس داده نشد
بهترین طراحی صحنه:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به شهاب رحمانی و پرنیا شمس برای نمایش "تطور"
تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به امیر محمد ابراهیمی برای نمایش "حرف شور خانه"
بهترین بازیگری زن:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به مهسا انجدانی برای نمایش "خاطرات یک دیکتاتور"
تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به پرنیا شمس برای نمایش "تطور"
بهترین بازیگر مرد:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک تعلق گرفت به بهراد سلاح ورزی برای نمایش "بر اساس داستان واقعی" و امیر کامران برای نمایش "مرزداران"
تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به شاهو رستمی برای نمایش "مرزداران"
بهترین نمایشنامه:
لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به شهاب رحمانی برای نمایش "تطور"
تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق گرفت به وحید رهجو و حسین ملکی برای نمایش "مرزداران"
بهترین کارگردانی:
تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک تعلق گرفت به شهاب رحمانی و پرنیا شمس برای نمایش "تطور" و امیر محمد ابراهیمی برای نمایش "حرف شور خانه"
بدین ترتیب جشنواره تئاتر سوره به صورت رسمی به کار خود پایان داد.
نهمین جشنواره دانشجویی تئاتر دانشگاه سوره از ۲ تا ۱۰ اسفند به دبیری رضا مرشد برگزار شد.
  
undefined
  
undefined
   
undefined
  
undefined
   
undefined
   
undefined
   
undefined
   
undefined
  
undefined
   
undefined
   
undefined
   
undefined
  
undefined
   
undefined
   


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :