کد خبر : 261981
تاریخ انتشار : 10 مهر 1398 12:20
تعداد بازدید : 536

رئیس دانشگاه سوره:

دوره دکتری رشته های فرهنگ و هنر گسترش می یابد

رئیس دانشگاه سوره ایجاد و گسترش رشته های مقاطع تحصیلات تکمیلی و دوره دکتری در حوزه فرهنگ و هنر و تقویت پژوهش و توسعه رشته های تحصیلی را از اولویت های این دانشگاه عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، «محمدحسین ساعی» در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) درباره مهم ترین برنامه های دانشگاه سوره اظهارداشت: این دانشگاه درنظر دارد جذب اعضای هیات علمی را گسترش دهد. در شهریور ماه نیز فراخوانی برای جذب هیات علمی  منتشر شد.

وی افزود: براساس این فراخوان هفت نفر هیات علمی در رشته های مختلف جذب می شوند که این تعداد نیز به مرور افزایش می یابد.

رئیس دانشگاه سوره خاطرنشان کرد: این دانشگاه در حال حاضر ظرفیت مناسبی برای تحول رو به گسترش و توسعه اهداف تعریف شده دارد.

ساعی یادآور شد: مهم ترین هدفی که این دانشگاه دنبال می کند، فراهم کردن شرایط بروز اهداف مشخص در اساسنامه که زمینه لازم برای اجرای آن وجود دارد.

وی با بیان اینکه توجه به کارآفرینی و مرکز شتاب دهنده جزو اهداف دانشگاه سوره است، تصریح کرد: پُررنگ کردن پژوهش و توسعه رشته های موجود و ایجاد و گسترش رشته های مقاطع تحصیلات تکمیلی و دوره دکتری در حوزه فرهنگ و هنر از دیگر اولویت های این دانشگاه است.

رئیس دانشگاه سوره تاکید کرد: ایجاد ساختار پژوهشگری مناسب در این دانشگاه و تولید و پژوهش در راستای نیاز جمهوری اسلامی ایران از زاویه ای که به اهداف سازمان تبلیغات، حوزه هنری و شورای عالی انقلاب فرهنگی نزدیک باشد از مهم ترین برنامه های آینده این دانشگاه  است.
انتهای پیام/


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :