کد خبر : 268769
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1399 2:24
تعداد بازدید : 664

پویش جمع آوری کمک های نقدی دانشگاه سوره

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، طی اطلاعیه ای از دانشجویان، دانش آموختگان، استادان، اعضای هیأت علمی، مدیران و معاونین دانشگاه، به منظور کمک و یاری رساندن به همنوعان در این شرایط بحرانی، دعوت به همیاری نمود.

 

بسم الله

الَّذِینَ یُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ بِاللَّیْلِ وَالنَّهَارِ سِرًّا وَعَلَانِیَةً فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ

                                                                                        (البقره؛ 274)

 

پویش جمع­آوری کمک­های نقدی دانشگاه سوره

 در پی رویدادهای نه چندان خوشایند و تهدیدهای معیشتی ناشی از دوران قرنطینه، بیش از وظایف حرفه ای و تخصص هایی که ما را در محیط های اداری، شغلی و دانشگاهی کنار هم جمع نموده، وظیفه ی انسانی و اولویتی که امروز مسئولیتِ اصلی همگی ما خواهد بود، گرفتن دست نیازمندان و یاری رساندن به همنوعان، هموطنان، همشهریان و خانواده هایی است که درگیر گذر از این شرایط سخت و پیش بینی نشده هستند.

امام علی‏ علیه السلام : "طوبی لِمَن أحسَن إلَی الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِ" 

خوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.

وظیفه ی ما به عنوان یک انسان، یک هم وطن، یک عضو از طبقه ی تحصیل کرده و دانشگاهی در این شرایط، حکم می کند تا در این مقطع حساس، به کمک و یاری پدران، مادران، خواهران، برادران و فرزندان خود بشتابیم. بیاییم به این بهانه در ماه پربرکت رمضان، سفره ای از مهر و همدلی در پویش جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی دانشگاه سوره بگسترانیم.

دانشجویان عزیز، استادان گرامی، اعضای محترم هیأت علمی، مدیران و معاونین محترم دانشگاه سوره و دانش-آموختگان گرانقدر، در این راه مساعدت شما در ترغیب و همراه کردن این خانواده بزرگ، بسیار مؤثر و الگوساز است. به این منظور قصد داریم تا با همیاری و کمک های نقدی و غیرنقدی شما در این امر خداپسندانه به یاری هم وطنانمان بشتابیم. لذا ازشما درخواست می گردد تا وجوه اهدای خود را به شماره حساب 8887881581 و یا شماره کارت 0561 0336 3374 6104  نزد بانک ملت واریز و تصویر فیش مربوطه را به شماره 09012682459 ارسال نمایید[1].

 به امید روزی که با سربلندی و وجدانی آرام، در کنار مدافعان سلامت، کادر درمانی، پرستاران و پزشکان غیور این مرز و بوم، با افتخار از این بحران جهانی عبور کرده و در محیطی اَمن و سرشار از تندرستی و شادمانی در کلاس­های درس حضوری و کارگاهی دانشگاه، میزبان دانشجویان خوب و فرزندان خود باشیم و حماسه­ای دیگر را در تاریخ سوره بیافرینیم.  لازم به ذکر است که این پویش با مشارکت بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی، گروه جهادی هنر و رسانه آیات، هیأت محبان الزهرا دانشگاه سوره و همیاری سبز تمامی شما خوبان به انجام می­رسد.

ره نیک مردان آزاده گیر:            چو ایستاده­ای، دست افتاده گیر

                                                         "سعدی"

 

                                     با توکّل بر خداوند لایزال و با درود بر شرف و عزّت ایران و ایرانیان

                                       معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره اردیبهشت 1399

  [1] - این حساب به نمایندگی معاونت فرهنگی و معاونت اداری به نام جناب آقای محمدامین ابوحمزه و آقای نورالدین ترابی به این منظور از سوی دانشگاه سوره افتتاح گردیده است.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :