«هنرهای صناعی» در دوشنبه های نقد کتاب سوره

1399/10/13   17:16

دوازدهمین جلسه نقد کتاب سوره توسط معاونت پژوهشی با همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره، دوشنبه پانزدهم دی‌ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

«هنرهای صناعی» در دوشنبه های نقد کتاب سوره

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، به همت معاونت پژوهشی دانشگاه و با همکاری دانشکده هنر سوره، دوازدهمین جلسه نقد کتاب، دوشنبه پانزدهم دی‌ماه 99 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

در این برنامه، کتاب « هنرهای صناعی » تالیف عبدلکریم عطارزاده و مهران هوشیار با حضور مهدی خانکه و میزبانی مهدی محمدی از ساعت 18:00 تا 20:00 به بوته نقد گذاشته خواهد شد.

در معرفی کتاب آمده است:«در گام‌های نخست تاریخ زندگی بشر و هزاره‌های پیشین که انسان برای رفع نیازهای مادی و معنوی خود می‌کوشید تا مواد متنوع طبیعت را به دست آورد و به آن، صورت و معنا دهد، هنرهای صناعی ساخته و پرداخته شد. امروزه نیز که در دهه دوم هزاره سوم میلادی روزگار می‌گذرانیم و جهان به کلی نسبت به گذشته متحول و متفاوت شده است، هنرهای صناعی کمابیش جایگاه خود را حفظ کرده است و بسیاری از کشورها به دنبال اهداف اقتصادی و فرهنگی در جهت اعتلای بیش از پیش آن می‌کوشند. ایرانِ ما نیز با انبوه افتخارات تاریخی خود در هنرهای سنتی و همگام با دیگر ملل پیشرفته، می‌تواند در مسیر ایجاد شکوه فردایش به احیای هنرهای صناعی ارزشمندش بیندیشد...»

دانشگاه  سوره با هدف آشناسازی دانشجویان و علاقه‌مندان به آثار علمی در حوزه هنر و در راستای رسالات آموزشی و پژوهشی خود این سلسله برنامه را تدارک دیده است. به همین منظور عموم علاقه‌مندان به صورت آزاد می توانند روز دوشنبه پانزدهم دی ماه ساعت 18:00 با مراجعه به آدرس

https://sibad.soore.ac.ir/Classrooms/ShowWebinar/bookreview 

وارد برنامه شوند.


دانشگاه سوره نقد کتاب دوشنبه های نقد کتاب