سمپوزیوم «آینده تئاتر ایران» در دانشگاه سوره برگزار می‌شود

1400/10/13   16:30

دانشکده هنر دانشگاه سوره، با همکاری مرکز هنرهای نمایشی خانه تئاتر ایران و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برگزار می‌کند.

سمپوزیوم «آینده تئاتر ایران» در دانشگاه سوره برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره_ دانشکده هنر و گروه آموزشی تئاتر سوره، پس از تحولات سال‌های اخیر در دانشگاه، همیشه در پی ارتباط با مراکز حرفه‌ای و سیاست‌گذاران هنر بوده تا از این طریق به طرح چالش‌ها و معضلات مهم آموزش هنر و ارتباط این آموزش با فضای حرفه‌ای بپردازد. برگزاری سمپوزیوم «آینده تئاتر ایران»، در راستای این اهداف برنامه‌ریزی شده است. چهار نشست برای این سمپوزیوم طراحی شده و جمعی از اساتید، پژوهشگران و هنرمندان حرفه‌ای به طرح دیدگاه‌های خود خواهند پرداخت. این سمپوزیوم در روز سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ در قالب دو نشست با موضوعات «مدیریت و آموزش توسعه‌گرا در تئاتر» و «زیبایی‌شناسی اجرا و سبک‌های اجرایی نو» و در روز چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه، دو نشست با موضوع «درام و نظریه‌های نوین در ادبیات نمایشی» و «مناسبات اقتصادی در آینده تئاتر ایران» برگزار خواهد شد.

سخنرانان نشست اول سه‌شنبه، دکتر سعید اسدی، دکتر مهرداد رایانی مخصوص، دکتر رحمت امینی، استاد کوروش زارعی و دبیر نشست دکتر اکرم قاسم‌پور هستند. در نشست دوم سه‌شنبه، دکتر شهرام گیل‌آبادی، دکتر قطب‌الدین صادقی، استاد امیر دژاکام و دبیر نشست نیز استاد شکوفه ماسوری حضور خواهند داشت.

در نشست اول چهارشنبه، دکتر بهزاد آقاجمالی، دکتر صادق رشیدی، دکتر میترا علوی‌طلب با دبیری دکتر امیررضا نوری‌پرتو و در نشست دوم نیز دکتر هاجر سعیدی‌نژاد، آقای داوود نامور، دکتر نرگس نراقی به دبیری استاد فرزاد معافی‌غفاری حضور خواند داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر وارد جلسات شوند.

 

https://sibad.soore.ac.ir/v/show/wn4001459

 


سمپوزیوم «آینده تئاتر ایران» مرکز هنرهای نمایشی خانه تئاتر ایران مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری دانشکده هنر دانشگاه سوره