3275رکورد در مدت زمان 10.88ثانیه
عبارت مورد جستجو :
یکشنبه 2شهریور، نشست مشترک مجازی معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و پژوشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی پیرامون مسائل آموزش عالی مجازی درعرصه هنر و معماری با بررسی افق های همکاری و همفکری در باب آموزش و پژوهش مجازی برگزار شد.
فصلنامه رهپویه هنر، به منظور گسترش و اعتلای سطح دانش و پژوهش با هدف نشر نظریه ها، نتایج تحقیقات و دستاوردهای علمی و هنری از طریق چاپ مقالات علمی- پژوهشی، راه اندازی گردید و در پایگاه تخصصی مجلات نورمگز نمایه شد.
خاطرات «روزی که در اتاق عمل گریستم» تلنگری است به ما که ایرانی ها چگونه از بحران هایی که در چند دهه گذشته داشته اند، عبور کردند. خواندن این اثر در روزهایی که کادر درمان در میدانی جدید در حال حماسه آفرینی است، خالی از لطف نیست.
ششمین نشست ایده پردازی «علم و جامعه» با عنوان «از آموزش عالی کلاسیک به آموزش عالی الکترونیکی» با هدف گفتگو درباره سنجش و ارزشیابی و چالش های یادگیری الکترونیکی، روز سه شنبه 4 شهریور ماه برگزار می گردد.
پنجمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان برگزار می شود.
نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشکده هنر دانشگاه سوره با حضور اعضای هیأت علمی و نماینده ی گروه های آموزشی دانشکده مورخه اول شهریورماه در محل نگارخانه آیه دانشگاه برگزار شد.
کتاب «صحنه گردان عاشورا» نوشته حجت الاسلام محمدهادی مصلحی همزمان با ایام ماه محرم، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شد.
متن کامل کتاب «روضه الشهدا» با تصحیح حسن ذوالفقاری از سوی انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد.
گاهی ناامید و گاهی امیدوارشان می کند، در روزهای تعطیلی به کمک شان می آید اما گاهی هم آفت جان شان است. حضور کتابفروشی ها در فضای مجازی، ویترینی که آن ها را از مرزها فراتر می برد، گاهی روزگارشان را سیاه می کند و گاهی سفید.
اولین سوگواره فیلم کوتاه با عنوان «سوگ در خانه» با مدیریت مجید مجیدی و داوری رضا میرکریمی، نرگس آبیار و مجیدی برگزار می شود.
  • تعداد رکوردها : 3275