3102رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
امیدعلی مسعودی، عضو هیأت علمی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره، با بیان اینکه خبرنگاران از طریق فضای مجازی می توانند در خانه کارهایشان را انجام دهند، به مدیران رسانه ها توصیه می کند که در شرایط بحران کرونا تا جای ممکن شرایط دورکاری را برای خبرنگاران فراهم کنند.
کارگاه های تابستانه در راستای ایفای نقش خود در زمینه توسعه پژوهش و فناوری برای اعضای هیات علمی،پژوهشگران و دانشجویان برگزار می شود.
سامانه پرسش ساز (پرسا) در جهت آسان سازی فرایند پژوهش توسط پژوهشگاه ایرانداک راه اندازی و در دسترس همه پژوهشگران کشور قرار گرفت.
جلسه شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات در تاریخ 28 تیرماه 1399 در ساعت 8 تا 12 در اتاق مجازی شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات با حضور اعضا تشکیل شد.
ترم تابستان سال تحصیلی 99-98 به صورت مجازی بوده و از 5 مرداد آغاز و تا 16 شهوریور ماه ادامه می یابد. براساس اطلاعیه آموزش دانشگاه سوره، کلاس های دوره تابستان به صورت آن لاین بوده و از طریق سامانه اسکای روم برگزار می شود.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام در دوره پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۳۹۹ از امروز ۵ مردادماه آغاز شد و تا دوم شهریورماه ۹۹ ادامه دارد.
هم زمان با آغاز ثبت نام دوره های فصل تابستان مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه سوره، وب سایت این مرکز نیز به صورت آزمایشی راه اندازی شد.
دراین جشنواره علیرضا ارباب دانشجوی دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره به نمایندگی از دانشگاه سوره موفق به کسب رتبه نخست ساخت کلیپ (استاپ موشن) در بخش ویژه "خاورمیانه پس از معامله ی قرن" شد
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره از فعالیت های مشاوره ای و خدمات روانشناسی دانشجویی این معاونت در دوران محدودیت های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.
جلسه شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات در تاریخ 14 تیرماه 1399 در ساعت 8:30 تا 12 در اتاق مجازی شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات با حضور اعضا تشکیل شد
  • تعداد رکوردها : 3102