3102رکورد در مدت زمان 3.447ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دومین نشست پژوهشی باعنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» به صورت آنلاین برگزار شد.
پژوهشکده ادبیات تحلیلی و تطبیقی اسرا، در پی تعطیلی دانشگاه ها، گارگاه های کوتاه مدت آموزشی مجازی به صورت رایگان برگزار می نماید.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با همکاری گروه سینمای دانشکده هنر، دومین نشست پژوهشی آنلاین با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» را برگزار می نماید.
اولین نشست پژوهشی با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» به صورت آنلاین برگزار شد.
فعالیت آموزشی و اداری دانشگاه سوره در روزهای چهارشنبه 24 اردیبهشت و یکشنبه 28 اردیبهشت، با 2 ساعت تأخیر آغاز خواهد شد.
نسخه اپلیکیشن «حال خوب من»، به همت و تلاش دفتر مشاوره و سلامت و مرکز مشاوره دانشگاه تهران راه اندازی شده است.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با همکاری گروه سینمای دانشکده هنر، نشست پژوهشی آنلاین با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» را برگزار می نماید.
امیدعلی مسعودی، عضو هیأت علمی دانشگاه سوره گفت: امروز جبر تاریخی سبب شد تا همه ما از فضای مجازی استفاده کنیم؛ بنابراین ما می توانیم به واسطه افزایش سواد رسانه ای با این جبر تاریخی همراه شویم.
جلسه دفاع پایان نامه نرگس خلوجینی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت رسانه در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره با عنوان «آسیب شناسی سیاستگذاری کوچ کاربران از پیام رسان خارجی به پیام رسان داخلی» به صورت مجازی برگزار شد. این پایان نامه با راهنمایی دکتر یوسف خجیر و مشاوره دکتر سمیه لبافی انجام شد و داوری آن را دکتر سیاووش صلواتیان و دکتر جواد صادقی جعفری برعهده داشتند.
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی امور دانشجویی دانشگاه سوره با همکاری روانشناسان دانشگاه، دو کارگاه آموزشی آنلاین در تاریخ 16 و 17 اردیبهشت ماه برگزار نمودند.
  • تعداد رکوردها : 3102