کد خبر : 251570
تاریخ انتشار : 5 دی 1397 16:31
تعداد بازدید : 854

فیلم مستند سینمایی"بی آب و نان … بیابان"

مهدی گلستانیان نویسنده وکارگردان فیلم مستند سینمایی"بی آب و نان … بیابان" با اشاره به اینکه فیلم، آخرین مراحل فنی خود را سپری می کند، گفت: در حال حاضر فیلم برای حضور در جشنواره های داخلی و بین المللی آماده نمایش می شود.
      

مهدی گلستانیان دانشجوی موفق رشته ی سینمای دانشگاه سوره که نویسندگی وکارگردانی فیلم مستند سینمایی"بی آب و نان  بیابان" را بر عهده دارد با اشاره به اینکه فیلم، آخرین مراحل فنی خود را سپری می کند، گفت: اکنون "اشکان فرخی راد" تدوین این مستند را به پایان رسانده است. "مهران جبلی" درحال انجام جلوه های ویژه بصری و"علیرضا اکار" نیز مشغول طراحی پوستر فیلم می باشد.

مهدی گلستانیان نویسنده وکارگردان فیلم مستند سینمایی"بی آب و نان... بیابان" افزود: در حال حاضر فیلم برای حضور در جشنواره های داخلی و بین المللی آماده نمایش می شود و نسخه اولیه مستند سینمایی"بی آب و نان... بیابان" به تهیه کنندگی "جواد نوروزبیگی" جهت بازبینی هیات انتخاب فیلم بخش مستند به دفتر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

گفتنی است: این مستند روایت سفر چند روزه "علیرضا اوسیوند" از شلوغی ها و آشفتگی های زندگی شهری تا رسیدن به آرامش و سکوت بیابان و کویر است و نوع دیگری از زندگی را تجربه می کند، او در این سفر با مردمی آشنا می شود که از طریق شتربانی و دامداری شتر در بیابان و کویر زندگی خود و خانواده را تأمین می کنند. خیلی وقت ها پیش می آید که دوست داریم از شلوغی هاو درگیری های کاری و همهمه شهر به جایی پناه ببریم که حتی تلفن همراهمان هم آنتن نداشته باشد چرا که گاهی خارج از دسترس بودن هم نعمت بزرگی است! سفر به بیابان و کویر تجربه بسیار خوبی بود که...

بازیگران و عوامل اصلی عبارتند از:

تهیه کننده: جواد نوروزبیگی

نویسنده و کارگردان: مهدی گلستانیان

نویسنده گفتار متن: مرجان امید

مشاور کارگردان: علیرضا اوسیوند

مدیر فیلمبرداری:عبد عبدی نسب

صدابردار:مهدی افجه

صداگذار: وحید شهسواری

مدیر تولید:حمیدرضا قنبری

جانشین تولید:علی گلستانیان

عکاس:سجاد ابراهیمی

تدوین:اشکان فرخی راد

جلوه های ویژه بصری: مهران جبلی

طراح پوستر:علیرضا اکار

تصویر برداری هوایی:محسن زینل زاده

پشتیبانی مراحل فنی فیلم:سیدعلیرضامرادی پور _استودیو تدوین و صدا دانشگاه سوره

مشاور رسانه ای: مجید بهره مند

به روابت: علیرضا اوسیوند

بازیگران بومی:احمد ذبیحی، حجت الله قنبری اردستانی، امیر حسین مهرانجو.

رسول نقیبیان، حسن ملائی و...

 

  
 
  
   
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :