کد خبر : 262066
تاریخ انتشار : 13 مهر 1398 17:11
تعداد بازدید : 1201

در دانشگاه سوره:

کارگاه آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات طبیعی برگزار شد

کارگاه «آمادگی در برابر مخاطرات طبیعی» به همت معاونت اداری و مالی دانشگاه سوره ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، جلسه آموزشی «آمادگی در برابر مخاطرات طبیعی» به همت معاونت اداری و مالی دانشگاه سوره و با حضور مدرس جمعیت هلال احمر منطقه 10 تهران به مدت دو ساعت ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه در سالن اجتماعات برگزار شد.
سید ایرج زارع معاون اداری و مالی دانشگاه سوره در ارتباط با برگزاری این کارگاه گفت: شهر تهران به لحاظ ژئوفیزیک و پهنه بندی خطر، در پهنه دارای خطر بالا قرارگرفته است و بطور کل دانشگاه ها به دلیل حضور تعداد بالای نیروی انسانی اعم از دانشجو، اساتید و کارکنان در گروه ساختمان های با درجه اهمیت خیلی زیاد و در دسته تصرف های جمعی حساس به لحاظ ایمنی و استاندارد قرار می گیرند و دانشگاه سوره نیز از این قاعده مستثنی نیست.
وی با اشاره به ساختمان های دانشگاه سوره افزود: این اماکن از درجه اهمیت بالایی در شرایط بحران برخوردار بوده و دارای پیچیدگی است که هوشیاری و البته آمادگی افراد برای مواجهه با بلایای طبیعی را می طلبد. 
معاون اداری و مالی دانشگاه سوره پیشنهاد کرد کلیه همکاران که در کارگاه آموزشی شرکت کرده اند، نکات ایمنی و نحوه مقابله با مخاطرات طبیعی را به جهت کاهش اثرات خطر به سایر همکاران و خانواده هایشان به ویژه کودکان و نوجوانان انتقال دهند.
   
   
   
   
   
انتهای پیام/


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :