نخستین وبینار از مجموعه پیش‌نشست‌های همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار در دانشگاه سوره برگزار می‌شود

1400/07/14   10:00

دانشگاه سوره اولین پیش نشست همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار را تحت عنوان «آموزش آکادمیک، هنر نمایش در دوران پساکرونا: چالش‌ها، نیازها و دگرگونی‌ها» برگزار می‌کند.

نخستین وبینار از مجموعه پیش‌نشست‌های همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار در دانشگاه سوره برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، به نقل از دبیرخانه همایش ملی آینده پژوهی، اولین پیش‌نشست همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار، تحت عنوان «آموزش آکادمیک، هنر نمایش در دوران پساکرونا: چالش‌ها، نیازها و دگرگونی‌ها» برگزار می‌شود.

این پیش‌نشست با همکاری معاونت پژوهشی و گروه ادبیات نمایشی دانشگاه سوره در روز شنبه 17 مهرماه ساعت 16 تا 18 به صورت مجازی در سامانه سیباد برگزار می‌گردد. دکتر عطاالله کوپال و دکتر امیررضا نوری پرتو به عنوان سخنران و خانم دکتر اکرم قاسم پور به عنوان دبیر نشست در این وبینار حضور خواهند داشت. مجموعه پیش‌نشست‌ها تا قبل از برگزاری همایش مورخ 24 آذرماه 1400 ادامه می‌یابند. تبیین راهکارهایی برای دستیابی به نظام آموزشی کارآمد و پیشروی به سمت تحقق دانشگاه‌های کارآفرین از اهداف مهم این همایش است که با تأکید بر سه حوزه هنر، معماری و شهرسازی، فرهنگ و ارتباطات پیگیری می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر در این وبینار حضور یابند:

http://sibad.soore.ac.ir/v/show/futurestudies

   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه برگزاری همایش و مجموعه‌ی پیش‌نشست‌ها به سایت زیر مراجعه نمایید:

https://conf.soore.ac.ir/FHD2021/Home

 


آموزش آکادمیک هنر نمایش در دوران پساکرونا همایش ملی آینده پژوهی؛ آموزش عالی و توسعه پایدار هفته پژوهش سال 1400 معاونت پژوهش دانشگاه سوره