کتاب «نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان‌نامه‌های رشته صنایع‌دستی 1387 تا 1397 » در دانشگاه سوره بررسی می‌شود

1400/10/25   15:00

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در دومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره»، به‌نقد و بررسی کتاب « نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان‌نامه‌های رشته صنایع‌دستی 1387 تا 1397» نوشته مهران هوشیار می‌پردازد.

کتاب «نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان‌نامه‌های رشته صنایع‌دستی 1387 تا 1397 » در دانشگاه سوره بررسی می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره_ دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره دومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» را برگزار می‌کنند. در نهمین نشست از فصل دوم این برنامه کتاب « نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان‌نامه‌های رشته صنایع‌دستی 1387 تا 1397 » نوشته مهران هوشیار به بحث گذاشته خواهد شد. دکتر مهران هوشیار عضو هیأت علمی دانشکده هنر دانشگاه سوره است و با تدوین این کتاب قصد دارد مباحث پژوهشی را در قالب آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌های دانشجویان مطرح کند. او سعی کرده به‌عنوان نمونه مطالعاتی پایان‌نامه‌های کارشناسی گروه آموزشی خود یعنی صنایع‌دستی را مطرح کند.

 در این جلسه فرشاد عسگری کیا به‌نقد کتاب خواهد پرداخت و درباره ویژگی‌های کتاب برای استفاده در بستر آموزشی سخن خواهد گفت. دبیری نشست را نیز امیررضا نوری پرتو بر عهده دارد.

این نشست دوشنبه 27 دی‌ماه ساعت 18 در آدرس https://sibad.soore.ac.ir/v/show/bookreview برگزار می‌شود و ورود عموم علاقه‌مندان آزاد است.

سلسله نشست‌های «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» در راستای اهداف پژوهشی و آموزشی دانشکده هنر دانشگاه سوره متناسب با گروه‌های آموزشی دایر در دانشکده با انتخاب مکتوبات مناسب می‌کوشد تا زمینه‌های گسترش علم و آشنایی دانشجویان را با صاحب‌نظران گسترش دهد. این نشست‌ها به‌صورت برخط برگزار شده و در فصل اول توانست علاقه‌مندان بسیاری را به خود جلب کند. دوره جدید حوزه‌هایی همچون ادبیات نمایشی، نمایش، عکاسی، فلسفه و نظریه هنر، انیمیشین، هنر اسلامی، نقاشی و گرافیک را دربر خواهد گرفت.

در هر جلسه برای اینکه علاقه‌مندان فرصت مرور کتاب را داشته باشند کتاب هفته بعد معرفی و از پوستر آن رونمایی می‌شود.

 


نقد کتاب « نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان‌نامه‌های رشته صنایع‌دستی 1387 تا 1397» دانشکده هنر معاونت پژوهشی دانشگاه سوره