منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره_ به مناسبت چهل‌وسومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، صندوق رفاه دانشجویان به اجرای طرح حمایتی «عید تا عید» ویژه دانش‌آموختگان و دانشجویان اقدام کرده و این طرح از تاریخ 12 بهمن‌ماه 1400 هم‌زمان با آغاز دهه مبارک فجر شروع شده و در تاریخ 22 بهمن‌ماه 1400 مصادف با روز پیروزی انقلاب اسلامی به پایان می‌رسد.

گفتنی‌ست، نحوه بهره‌مندی از این طرح برای دانش‌آموختگان؛ بخشودگی 100 درصدی جرایم با پرداخت کل بدهی، بخشودگی 50 درصدی جرایم با پرداخت اقساط معوق و تقسیط مجدد مانده بدهی به تاریخ روز با پرداخت بدهی معوق سررسید شده است. همچنین، تقسیط مانده بدهی به تاریخ روز با پرداخت بدهی‌های نقدی (10درصد، ودیعه مسکن و خوابگاه) و بخشودگی 100 درصدی کارمزد وام دانشجویی با پرداخت یکجای کل بدهی قبل از پایان دوره تنفس 9 ماهه؛ نحوه بهره‌مندی از این طرح، ویژه دانشجویان است.

لازم به ذکر است، درگاه‌های ارتباطی دانشجویان و دانش‌آموختگان با صندوق رفاه دانشجویان، توسط وبگاه صندوق رفاه، پورتال دانشجویی صندوق رفاه، بخش ارتباط با مسئولین و کارشناسان و سامانه تلفن گویا به شماره 89376000-021 امکان‌پذیر بوده و درگاه‌های ارتباطی کاربران دانشگاه از طریق ارسال مشکلات مخاطبان به شیوه ثبت درخواست کار در سامانه فاز 2 است.

آدرس وبگاه: WWW.SWF.IR

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهطرح حمایتی «عید تا عید» در صندوق رفاه دانشجویان اجرا شد

نظر خود را بنویسید