منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

جستجو بر اساس : دانشکده معماری و شهرسازی

اولین نشست معماری‌خوانی حضوری پادکست رادیو نمانا با همکاری واحد پژوهشی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره به دبیری آناهیتا سماوات و سخنرانی دکتر محمدصادق خاجی و با حضور دکتر نجمه دشتکی و دکتر زکیه سادات طباطبایی، در کتابخانه دانشکده معماری و شهرسازی سوره برگزار‌شد.

مطالعه بیشتر

معماری یک اشتیاق، حرفه، فراخوان و به‌نوعی یک کسب‌وکار است. این رشته به‌عنوان هنر اجتماعی و یک علم هنری توصیف‌شده و شاخصه آن بالا بودن کیفیت طراحی است.

مطالعه بیشتر

روابط‌عمومی دانشگاه سوره- دانشجویان دانشگاه سوره افراد موفق و صاحب‌نام کم ندارد. علم آموزانی که نه‌تنها در زمینه رشته تحصیلی خود، که در جشنواره‌ها، مسابقات، کنفرانس‌ها و... به مقام‌های ارزشمندی دست‌یافته‌اند. محمد نوذری دانشجوی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نیز یکی از همین دانشجویان صاحب دغدغه و علاقه‌مند به علم‌آموزی و پژوهش است که دارای رتبه برتر جشنواره جوان خوارزمی شده است.

مطالعه بیشتر

مهمان امروز روابط عمومی دانشگاه، سمیه زارعی نژاد دانشجوی ترم آخر رشته معماری در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره است تا از دنیای خود با کتاب و فعالیت‌هایش بگوید. او از کودکی به‌واسطه خواندن کتاب‌های مختلف نویسندگی را بهتر آموخته و این روزها راه و هدف حرفه‌ای خود را از همین مسیر پیداکرده است.

مطالعه بیشتر

آیین اختتامیه دوازدهمین دوره هفته معمار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره؛ با حضور رئیس‌کل دانشگاه سوره، روسای دانشکده‌ها، مدیران، مسئولان، استادان و دانشجویان، روز جمعه مورخ 30 اردیبهشت‌ماه 1401 ساعت 16 الی 19 در محل سالن سوره حوزه هنری به صورت حضوری برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته معمار، وبینار «نظام دستگاهی معماری ایران» به کوشش دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره با همکاری معاونت پژوهش و انجمن علمی معماری در روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ ‌ در سامانه مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته معمار، وبینار تخصصی «چالش‌های کاربرد مفاهیم و انگاره‌های ایرانی در معماری» به کوشش دانشکده معماری و شهرسازی و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در روز چهارشنبه 28 اردیبهشت‌ماه 1401 از ساعت 14 الی 15:30 به صورت مجازی در سامانه دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته معمار، وبینار تخصصی «آینده‌نگری و آینده‌نگاری در معماری پس از انقلاب اسلامی» به کوشش دانشکده معماری و شهرسازی و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در روز چهارشنبه 28 اردیبهشت‌ماه 1401 از ساعت 10 الی 12 به صورت مجازی در سامانه دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر