منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

برای شیفتگان تحصیل و یادگیری بهترین مقصد همیشه کلاس درس دانشگاه و معاشرت با استادان و همکلاسی‌ها است. سوره از این قسم افراد کم ندارد، یکی مثل «نفیسه صادق نژاد»، کارشناس گروه سینما و نمایش که به‌تازگی در مقطع دکتری دانشکده هنر سوره پذیرفته‌شده است. با او به همین بهانه گفت‌وگو کردیم.

مطالعه بیشتر

«داستان اسف‌انگیز یک صعود تبه کارانه به صحنه‌گردانی سِر پِرِسی لورن و شرکا» نام نمایش جدید دکتر غلامحسین دولت‌آبادی از استادان دانشگاه سوره است که در جشنواره تئاتر فجر به نمایش گذاشته می‌شود.

مطالعه بیشتر

شهر از نگاه شهروندان شاید چیزی بیش از ساختمان‌ها، خیابان‌ها، ماشین‌ها و آدم‌هایی که باعجله به این‌سو و آن‌سو می‌روند نباشد. از منظر شهرسازان اما شهر به شکل دیگری ظاهر می‌شود و همه عناصر آن حکم یک موجود زنده و پویا را دارد...

مطالعه بیشتر

هجدهمین کرسی ترویجی با عنوان «تجلی آیین ور در نگاه گذر سیاوش از آتش» به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و با همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

مطالعه بیشتر

سمیرا کاتبی یکی از فارغ التحصیلان موفقی که دانشگاه سوره به دنیای معماری تقدیم کرد، در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه سوره شعار خود را در زندگی اینطور بیان می‌کند: «دنیا را به‌ اندازه رسیدن به رؤیاهایم گسترش خواهم داد و جایی امن‌تر و زیباتر خواهم کرد.»

مطالعه بیشتر

«افسانه عزیز محمدی» هنرمند جوانی است که با ساخت انیمیشن کوله‌پشتی موفق به دریافت لوح تقدیر در بخش طلای ایران جشنواره دیجی کن ژاپن شد. با او درباره اثر و این رویداد هنری گفت‌وگو کردیم.

مطالعه بیشتر

هفدهمین کرسی ترویجی با عنوان «مطالعه نقش و تأثیر گرافیک بر تیتراژ سریال‌های ایرانی قبل و بعد از انقلاب»، به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

مطالعه بیشتر

هفدهمین کرسی ترویجی با عنوان «مطالعه نقش و تأثیر گرافیک بر تیتراژ سریال‌های ایرانی قبل و بعد از انقلاب»، به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر