منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

در نشست این هفته دوشنبه‌های نقد کتاب سوره به‌نقد و بررسی کتاب «اخلاق و درام» نوشته نصرالله تابش پرداخته شد. این نشست به میزبانی دانشکده هنر و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دومین دوسالانه ملّی دانشجویی صنایع‌دستی دستان در بخش‌های سرامیک و آبگینه، چوب، فلز با حمایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه سوره، با همکاری حوزه هنری و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته صنایع‌دستی و باهمت انجمن علمی صنایع‌دستی و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه سوره، نخستین نشست از سلسله ورکشاپ‌های صنایع‌دستی روز یکشنبه 20 خردادماه از ساعت 10 تا 12 در سالن سینمای دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره نشست تخصصی در حوزه مطالعات سینمایی با محوریت نقد و بررسی افکار و اندیشه‌های «دیوید بوردول» نظریه‌پرداز و مورخ تاریخ سینما را در روز سه‌شنبه 22 خردادماه برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

دانشگاه سوره در اولین همایش ملی نقش دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی در تحول نظام آموزش عالی با تأکید بر دانشگاه حکمت بنیان و تمدن‌ساز که در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود، حضور دارد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته ارتباطات کارگاه آموزشی «تحلیل داده‌های کیفی در نرم‌افزار Maxqda» با تدریس دکتر جواد صادقی در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی این دانشگاه برگزار شد.

مطالعه بیشتر