منتظر باشید تا صفحه کامل بارگزاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگزاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی وبینار تخصصی «روزنامه‌نگاری در جهان معاصر» به کوشش دانشکده فرهنگ و ارتباطات و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در روز دوشنبه 26 اردیبهشت‌ماه 1401 از ساعت 13:30 الی 15:30 به صورت مجازی در سامانه دانشگاه و حضوری در دانشکده ارتباطات دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی وبینار تخصصی با عنوان «مصاحبه‌ خبری ‌و پژوهشی»، به کوشش دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه، روز دوشنبه مورخ 26 اردیبهشت‌ماه 1401 ساعت 11 الی 12:30 در سامانه آموزش مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

وبینار تخصصی با عنوان «اجرا و گویندگی» به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی، به کوشش دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه، روز یکشنبه مورخ 25 اردیبهشت‌ماه 1401 ساعت 15 الی 17 به صورت مجازی در سامانه آموزش مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

نخستین نشست تخصصی با موضوع «جنگ اوکراین از دریچه روابط بین‌الملل» به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه؛ روز یکشنبه مورخ 25 اردیبهشت‌ماه 1401 ساعت 13 الی 14:30 به صورت مجازی در سامانه آموزش مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته معمار، وبینار «انگاره میانی رسیدن از صورت به محتوا در هنر و مبانی آن در معماری» به کوشش دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ الی ۱۸ با حضور ۳۱ نفر از علاقه‌مندان برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته معمار، دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره مجموعه نشست‌هایی را در قالب کارگاه‌های آموزشی حضوری، سمینارها، بازدیدهای حضوری و کارگاه‌های آموزشی مجازی تدارک دیده است.

مطالعه بیشتر

نشست تخصصی با موضوع «امکانیت ژانر در فیلم کوتاه» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و معاونت پژوهشی دانشگاه و با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران؛ روز دوشنبه مورخ 19 اردیبهشت‌ماه 1401 ساعت 16 الی 18 به صورت مجازی در سامانه آموزش مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، و انجمن علمی (دانشجویی) دانشکده معماری و شهرسازی دوازدهمین دوره هفته معمار با مجموعه نشست‌ها، ورکشاپ‌های تخصصی و بازدیدهای علمی، از تاریخ دوشنبه 19 اردیبهشت تا تاریخ جمعه 30 اردیبهشت 1401 در دانشکده معماری و شهرسازی سوره برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر