منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

از شمار دو چشم یک‌تن کم وز شمار خرد هزاران بیش روابط‌عمومی دانشگاه سوره - دانشگاه سوره درگذشت حبیب‌الله صادقی، معلمی دلسوز و اندیشمند که با خلق آثار ارزشمند و ماندگار گنجینه هنری و فرهنگی ایران را رونق بخشید را به جامعه هنری به‌خصوص اساتید، همکاران و دانشجویان تسلیت می‌گوید.

مطالعه بیشتر

استاد ارتباطات دانشگاه سوره درباره لزوم جشن های اسلامی برای مردم ایران می گوید: از برخی از اعیاد بزرگ ما غفلت شده بود که حالا یک بازنگری هم بین مردم و هم بین مسوولان در حال رخ دادن است که آن‌هم توجه به وجه شادی دین مبین اسلام است.

مطالعه بیشتر

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره نمایشگاه آثار برگزیده دانشجویان کارشناسی گروه‌ هنر اسلامی، صنایع‌دستی و کتابت و نگارگری دانشکده هنر دانشگاه سوره در نگارخانه آیه دانشگاه سوره به نمایش درآمد.

مطالعه بیشتر

پانزدهمین کرسی ترویجی دانشگاه سوره با عنوان «بررسی تطبیقی نظام‌های آموزشی سینمای ایران و جهان» به کوشش دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و با همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز چهارشنبه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در سامانه مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره در کنکور کارشناسی ارشد 1401 تعدادی از دانشجویان دانشگاه سوره رتبه‌های برتر را از آن خود کردند تا بار دیگر دانشجویان فعال و کوشای دانشگاه سوره در فضای علم و هنر بدرخشند.

مطالعه بیشتر

پانزدهمین کرسی ترویجی با عنوان «بررسی تطبیقی نظام‌های آموزشی سینمای ایران و جهان»، به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی در حوزه هنرنمایشی، روز چهارشنبه 22 تیرماه 1401 ساعت 17، در سامانه آموزش مجازی دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر