منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

دانشگاه سوره در سالگرد شهادت سردار سلیمانی و باتوجه‌ به ابعاد وجودی و چندگانه این شهید بزرگوار، نشست‌های تخصصی برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

دانشگاه سوره به‌منظور ارتقای نظام آموزشی و تکریم هر چه بیشتر استادان، دانشجویان و مراجعه‌کنندگان محترم، اقدام به ایجاد سامانه همدلی (سامانه ثبت و پاسخگویی به پیشنهادها، انتقادات، شکایات و ارزیابی عملکرد) از واحدهای اداری و آموزشی دانشگاه کرده است. خواهشمندیم با درج نظرات سازنده خود، ما را در خدمت‌رسانی بهتر یاری کنید.

مطالعه بیشتر

در ادامه سلسله نشست‌های هفته پژوهش دانشگاه سوره، نشست آنلاین «سنجش و اندازه‌گیری:تأملی در طیف لیکرت» به همّت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و با همکاری دانشکده فرهنگ و ارتباطات، روز چهارشنبه 30 آذرماه 1401 از ساعت 13:30 تا 15 برگزار شد.

مطالعه بیشتر

در ادامه سلسله نشست‌های هفته پژوهش دانشگاه سوره، نشست آنلاین «آزمایشگاه‌های رسانه اجتماعی؛ مفاهیم کارکردها و ابزارها» با حضور دکتر "سمیه لبافی" به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری دانشکده فرهنگ و ارتباطات روز چهارشنبه 30 آذرماه 1401 از ساعت 8:30 تا 10 برگزار شد.

مطالعه بیشتر

در ادامه سلسله نشست‌های هفته پژوهش دانشگاه سوره، نشست آنلاین «شیوه نگارش در رسانه‌ها» با حضور دکتر "محمدجعفر محمّدزاده" به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری دانشکده فرهنگ و ارتباطات، روز دو‌شنبه 28 آذرماه برگزار شد.

مطالعه بیشتر

در ادامه سلسله نشست‌های هفته پژوهش دانشگاه سوره، نشست آنلاین «ویژگی‌های زبان نوشته‌های پژوهشی» با حضور دکتر "اسماعیل امینی" به همّت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری دانشکده فرهنگ و ارتباطات، روز دو‌شنبه 28 آذرماه 1401 از ساعت 12 تا 14 برگزار شد.

مطالعه بیشتر

در ادامه سلسله نشست‌های هفته پژوهش دانشگاه سوره، نشست آنلاین «پژوهش و ترجمه با اندکی تغییر» با حضور دکتر "محسن رضوانی" به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری دانشکده فرهنگ و ارتباطات برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته پژوهش، نشست آنلاین با عنوان «چگونگی به‌کارگیری مدل‌های مفهومی در تبیین آینده معماری و شهرسازی ایران اسلامی» با حضور دکتر "غلامرضا اسلامی" به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و با همکاری دانشکده معماری روز دوشنبه ۲۸ آذرماه 1401 از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵ برگزار شد.

مطالعه بیشتر