منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

جستجو بر اساس : دانشکده هنر

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران که به اسکار انیمیشن کشور شهرت یافته و یکی از پنج فستیوال برتر انیمیشن در جهان است از سیزدهم اسفند ماه امسال در حالی شروع به کار کرد که باز هم غرفه‌ی کانون و گروه آموزشی انیمیشن سوره، یکی از فعالترین‌های بازار فیلم و رخدادهای این جشنواره ۲۷ ساله بودند.

مطالعه بیشتر

نقاشی از جمله هنرهای بدون مرز و دیرینه این سرزمین است. امروزه با وجود ابزارهای دیجیتال همچنان نقاشی کلاسیک طرفداران خاص خود را دارد و کم نیستند هنرمندانی که با آثار ارزشمندشان قدم به رقابت‌های جهانی گذاشته و نام و آوازه ایران را طنین انداز می‌کنند.

مطالعه بیشتر

شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در سال 1402 برگزار و نتایج آن اعلام شد. در میان این نتایج نام دانشجویان و استادان دانشگاه سوره مانند محمدجواد طاهرخانی، فاطمه پور یوسفی، زهرا رحیمی، سرگل داوودی، نفیسه صادق نژاد، مائده نجف فرد و نرگس بخشایش نیز به چشم می خورد.

مطالعه بیشتر

در آستانه سی سالگی دانشگاه سوره نمایشگاهی از آثار دانشجویان گروه گرافیک در نگارخانه آیه برپا شده است. مدیر گروه گرافیک دانشکده هنر سوره درباره روند تهیه، تولید و برپایی نمایشگاه خط کوفی بنایی در نگارخانه آیه توضیح می‌دهد.

مطالعه بیشتر

مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره سرو سیمین در بخش دانشجویی و اهدای دیپلم افتخار و هدیه نقدی به استادان فعال و برگزیده حوزه صنایع دستی و مدیران برخی از دانشگاه‌های فعال کشور از جمله دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

«کتاب ژانر سینما؛ زیبایی‌شناسی و کارکردهای ژانر» در بخش هنر، چهل‌ویکمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و سی‌ویکمین جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران مورد توجه داوران قرار گرفته و شایسته تقدیر شناخته شد.

مطالعه بیشتر