منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

جستجو بر اساس : دانشکده هنر

«افشین قاسمی» دانش‌آموخته کارشناسی ارشد تئاتر، سالیان درازی است که این مسیر را در پیش‌گرفته است. او علاوه بر اجراهای مختلف دستی بر تدریس تئاتر در دانشگاه سوره دارد و چند اتفاق مهم را با کمک دانشجویان خود رقم‌زده است. به این بهانه با او گفتگو کردیم.

مطالعه بیشتر

چندی قبل اجرای نمایش نقطه‌ویرگول در سالن قشقایی به پایان رسید، نمایشی که به گفته بسیاری از تماشاگران و منتقدان اثر تماشایی و قابل‌تأملی بود. به همین بهانه به سراغ «امیر سفیری» کارگردان این نمایش رفتیم تا جزئیات بیشتر تئاتر نقطه‌ویرگول را از زبان او بشنویم.

مطالعه بیشتر

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود با هر سن و سالی انیمیشن‌های ویدیویی را دوست داشته باشیم. اگر بزرگسال باشید، شاید هنگام تماشای انیمیشن به دوران کودکی و نوجوانی خود سفر کنید یا خاطرات خوشی در ذهن‌تان زنده شود. خوشحالیم که در مقاطع مختلف دانشگاه سوره دانشجویان پر تلاش، خلاق و هنرمندی در رشته تصویر سازی متحرک داریم. در این گفت و گو شما را با «رویا سلیمی» و آثار و موفقیت‌هایش آشنا می‌کنیم.

مطالعه بیشتر

دکتر رامتین شهبازی، پژوهشگر و استاد دانشگاه معتقد است که اضافه شدن بخش دانشجویی در چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر اتفاق مثبتی است اما این موضوع نباید منجر شود وزارت علوم مسئولیت خود را در قبال جشنواره تئاتر دانشگاهی فراموش کند.

مطالعه بیشتر

«سحر غفوریان» دانشجوی کارشناسی ارشد انیمیشن به‌تازگی دریکی از معتبرترین جشنواره‌های بین‌المللی (SWIFF) انیمیشن حضور یافته و اثرش نامزد دریافت جایزه شده است. با او درباره این موفقیت و مسیری که پشت سر گذاشته است گفت‌وگو کردیم.

مطالعه بیشتر