منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره گفت: تلاش ما این بوده که علوم انسانی را منطبق با فرهنگ ایرانی و اسلامی مورد بهره‌برداری قرار دهیم. البته در این زمینه موفقیت‌هایی هم داشته‌ایم اما اصل ماجرا اینجاست که نتوانسته‌ایم بین فرهنگ جامعه خودمان و علوم انسانی، دوستی برقرار کنیم.

مطالعه بیشتر

مصاحبه دکتری رشته «تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی»، «رشته مدیریت رسانه و اطلاعات» و رشته «علوم ارتباطات» در دو دانشکده هنر و دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره در حال برگزاری است.

مطالعه بیشتر

در سومین نشست از مجموعه نشست های هفته صنایع دستی، با حضور استاد «محمدعلی ودود» هنرمند هنرهای چوبی در دانشگاه سوره با همکاری انجمن علمی دانشجویی صنایع‌دستی دانشکده برگزار شد.

مطالعه بیشتر

چندی پیش از رسانه دانشگاه سوره اعلام شد که رشته روابط عمومی گرایش رسانه‌های اجتماعی در مقطع کارشناسی ارشد ایجاد شده و قرار است از سال تحصیلی جدید پذیرای دانشجویان علاقه‌مند باشد. برای پی بردن به اهمیت آموزش‌های روابط‌عمومی و جزئیات بیشتر رشته جدید با «دکتر امید علی مسعودی» عضو هیأت علمی و رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره گفت‌وگو کردیم.

مطالعه بیشتر

در دومین روز نشست علمی که به مناسبت هفته صنایع‌دستی برگزارشده بود، استاد بهزاد اژدری هنرمند رشته سفال و سرامیک تجربیاتش را با دانشجویان رشته صنایع‌دستی در میان گذاشت.

مطالعه بیشتر

دوشنبه‌های نقد کتاب سوره در جلسه اخیر خود به‌نقد کتاب «زیبایی‌شناسی نگارگری قدیم ایران» پرداخت. در بخشی از اظهارنظر منتقد این نشست عنوان شد: نقدهای بسیار مؤدبانه و دقیقی در این کتاب صورت گرفته و همچنین عبارتی در این کتاب با عنوان "ذوق‌زدگی کودکانه صاحب‌نظران در مواجهه با نگارگری" ذکرشده که تعبیری بسیار زیبا و جسورانه است.

مطالعه بیشتر