منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

دوره جامع کارگاه قوانین و مقررات دانشگاهی به همت معاونت پژوهشی در دانشگاه سوره برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی به نقل از معاونت پژوهشی دانشگاه سوره دوره جامع کارگاه قوانین و مقررات دانشگاهی به همراه کوچینگ تخصصی کار راهه شغلی (ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه سوره) با همکاری مجموعه رسانیوم،  از تاریخ 1  تا 5 بهمن‌ماه برگزار کرد.

این دوره باهدف توانمندسازی و مهارت افزایی اعضای هیأت علمی در زمینه قوانین و مقررات دانشگاهی(ترفیع و ارتقا) به‌صورت کارگاهی و کمک به برنامه‌ریزی کار راهه پیشرفت شغلی ایشان، تدارک دیده شد که به شکل مجازی و در پنج جلسه متوالی از ساعت 14 تا 16 برگزار شد. علاوه بر آن در ادامه جلسات ارائه مشاوره و کوچینگ تخصصی کار راه شغلی به اعضای هیأت علمی، اجرا خواهد شد که ضمن بررسی وضعیت فعلی، به آنان کمک می‌شود تا برنامه‌ریزی دقیقی برای کار راهه شغلی و ارتقای خود انجام دهند.

سرفصل اول این دوره با عنوان «آشنایی با قوانین و مقررات اداری، استخدامی اعضای هیأت علمی» با حضور مهندس محمد راغ، معاون اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران؛ سرفصل دوم با عنوان «آشنایی با قوانین و مقررات ارتقاء مرتبه اعضای هیأت علمی با حضور مهندس علیرضا حیدری، رئیس گروه هیأت‌های ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ سرفصل سوم با عنوان «آشنایی با قوانین و مقررات جذب و تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی» با حضور فاطمه مرادی، معاون امور هیأت علمی مدیریت برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه تهران؛ سرفصل چهارم با عنوان «آشنایی با قوانین و مقررات ترفیعات اعضای هیأت علمی» با حضور دکتر ناصر کلینی، عضو هیأت علمی و دبیر سابق کمیته امور هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت و سرفصل پنجم با عنوان «آشنایی با آیین‌نامه‌های پژوهشی با حضور دکتر سیاوش صلواتیان، عضو هیأت علمی دانشگاه صداوسیما برگزار شد.

لازم به ذکر است که در پایان به تمام اعضای هیأت علمی دانشگاه سوره که در جلسه شرکت کرده‌اند، گواهی مطابق با آیین‌نامه ارتقا اهدا شد.

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهکارگاه قوانین و مقررات دانشگاهی در دانشگاه سوره برگزار شد

نظر خود را بنویسید