منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

دیدار با خانواده شهید سید روح‌الله عجمیان به همت بسیج دانشجویی دانشگاه سوره و با اهداء نقاشی چهره این شهید توسط دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به همت بسیج دانشجویی دانشگاه سوره در دومین دیدار ماهانه این تشکل با خانواده محترم شهدا، جمعه۳۰‌ دی‌ماه، دیدار با خانواده شهید سید روح‌الله عجمیان، از شهدای مدافع امنیت با حضور جمعی از دانشجویان سوره برگزار شد.

در این دیدار که در منزل شهید، واقع در کمال شهر استان البرز برگزار شد تابلوی نقاشی چهره شهید عجمیان که هنر دستان تعدادی از دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه سوره بود، تقدیم مادر این شهید بزرگوار شد.

در این دیدار مادر و برادر شهید عجمیان به بیان خاطراتی از سید روح‌الله پرداخته و از فعالیت‌های جهادی و خیرخواهانه او در ایام مختلف سال سخن گفتند.

در این دیدار دکتر علی جوادی، معاون محترم فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، بر لزوم دیدارهای مستمر دانشجویان با خانواده‌های معزز شهدا تأکید کرد و خلق آثار هنری با محتوای شهیدان انقلاب اسلامی را از وظایف هنرمندان و برکات راه آنان برشمرد.

 

 

در بخش دیگری از این دیدار حسام مدحت مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سوره تولید آثار هنری با محتوای شهیدان را حاصل اندیشه اسلامی و تربیت انقلابی هنرمندان سوره دانست و اشاره کرد: هنرمندان بسیج دانشجویی همواره با هنر و قلم خود به یاد شهدای این سرزمین بوده و هستند.  

مدحت در ادامه بیان کرد: بسیج دانشجویی همواره مطالبه و پیگیری قصاص و محکومیت تمام عاملین و آمرین شهید مظلوم سید روح‌الله عمجیان را از قوه قضائیه خواهد داشت.

شهید سید روح‌الله عجمیان متولد ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۷۳ از بسیجیان و جهادگران کمال شهر استان البرز که در تاریخ ۱۲ آبان ۱۴۰۱ در جریان ناامنی و اغتشاشات آزادراه کرج - قزوین هنگام دفاع و جلوگیری از تعرض به نوامیس مردم توسط اغتشاشگران به طرز وحشیانه‌ای به شهادت رسید.

 

 

 

 

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهدیدار با خانواده شهید سید روح‌الله عجمیان

نظر خود را بنویسید