منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، مراسم استقبال از نودانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه سوره با حضور مسئولین دانشگاه سوره و دانشجویان در تالار اندیشه حوزه هنری با هدف خوش آمدگویی به دانشجویان و معرفی دانشگاه برگزار شد.
   
   
رئیس دانشگاه سوره: ارتباط با خدا مقدمه شکل گیری سلوک اجتماعی دانشجو است
   
در ابتدای این مراسم محمد حسین ساعی رئیس دانشگاه سوره ضمن خوش آمدگویی به دانشجویانی که امسال در مقطع کارشناسی پذیرفته شده اند گفت: به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم و می دانیم آینده در دست ایشان است.
رئیس دانشگاه سوره خطاب به دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه گفت: آغاز دوره دانشجویی همراه با شروع زندگی اجتماعی جدید شماست و انتظار داریم آمادگی های ذهنی و روحی را در خود ایجاد کنید.
وی ادامه داد: رسیدن به موفقیت بدون تلاش امکان پذیر نیست و برای موفقیت در بازار پرقابت کاری این تلاش ضروری است.
ساعی با بیان اینکه همه افراد موفق و اثرگذار در جامعه، جدیت و سلوک شخصی درستی داشته اند گفت: بهترین سلوک، سلوک با خداوند است که باعث موفقیت در زندگی مادی و روحی می شود.
رئیس دانشگاه سوره افزود: قدرتی که در این ایام توانسته معجزه ای مثل پیاده روی اربعین را خلق کند، مطمئنا از هر کدام از ما می تواند انسانی قدرتمند و موفق بسازد لذا سعی کنیم در این مسیر قدم برداریم.
   
   
ارائه خدمات متنوع مشاوره ای رایگان به دانشجویان دانشگاه سوره
   
در ادامه این مراسم زهرا رویتوند مشاوره دانشگاه سوره با اشاره به خدمات ارائه شده به دانشجویان گفت: برنامه ریزی صورت گرفته از سوی مسئولین دانشگاه به شکلی است که مشاورین معتبر، تمامی خدمات را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می دهند. مشاورین مستقر در این دفتر در مراکز دیگر با مبالغ بالا خدمات مشاوره می دهند، ولی برای دانشجوهای دانشگاه سوره تمام خدمات در زمینه های فردی و خانواده و مشاوره قبل و بعد از ازدواج و انواع تست های روان شناختی و تست شخصیت شناسی به صورت رایگان انجام می شود.
وی در ادامه افزود: آگاهی کمک می کند تا رفتارمان را نسبت به شناخت از محیط برنامه ریزی کنیم و به همین منظور خدمات مشاوره ای برای کمک به ارتباطات بهتر و همچنین کسب هویت درست اجتماعی در اختیار دانشجویان قرار دارد.
مشاور دانشجویی دانشگاه سوره با بیان این که همه ما دوست داریم آگاهی اتفاق بیفتد و این آگاهی به ما کمک می کند تا رفتارمان را برنامه ریزی کنیم گفت: بزرگترین مشکل در دانشجویانی که به دفتر مشاوره مراجعه می کنند، نوع ارتباط آنها است؛ اگر دانشجویان توسط دفتر مشاوره با محیط دانشگاه آشنا شوند و شناخت پیدا کنند، می توانند ارتباط بهتری هم داشته باشند. 
وی بیان کرد: حفظ ارزش ها موثرترین عامل رشد شخصیت است که وقتی به ارزش هایمان رجوع می کنیم، در واقع به حرمت هایمان رجوع کرده ایم. دانشجوهای سوره واقعا فوق العاده هستند و امیدوارم فرهنگ کمک گیری از مشاوره در دانشگاه سوره به خوبی نهادینه شود.
   

   

معرفی فعالیت معاونت های دانشگاه سوره در میزگرد ارتباط با نودانشجویان سوره
   
در بخش دیگری از این مراسم عبدالکریم عطارزاده معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان گفت: در دوران دبیرستان نظارت های مستقیمی از سوی اولیا و معلمان وجود دارد اما دانشگاه فاقد این نظارت هاست به همین دلیل دوره دانشجویی آغاز شکل گیری استقلال شخصیتی افراد است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره افزود:  برای حرکت درست در طول مسیر آموزش لازم است دانشجو از تمامی قوانین مطلع باشد و این مسئله با مراجعه مستمر به آیین نامه ها که روی سایت دانشگاه قرار دارد میسر می شود.
وی در ادامه با اشاره به برخی قوانین تحصیلی در خصوص اخذ واحدها و غیبت در طول ترم ادامه داد: در این دانشگاه از اساتید برتر در همه رشته ها استفاده شده است و ارزشیابی نهایی دانشجویان از اساتید تاثیر مستقیمی در بهره گیری از اساتید برتر دارد.
عطارزاده همچنین از برگزاری دوره های مهارت افزایی خبر داد و گفت: این امکان از سوی دانشگاه فراهم شده است که دانشجویان علاقمند بتوانند در دوره های آموزشی و هنری فوق برنامه شرکت کرده و مدرک حضور در این دوره ها را دریافت کنند.
سید امین موسوی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه نیز در سخنان کوتاهی از تامین امکانات کامل و منطبق با رشته های تحصیلی دانشجویان سخن گفت و ادامه داد: دانشجویان با مراجعه به سامانه سیباد می توانند تمامی فرآیندهای کاری خود را پیگیری کنند و سایت دانشگاه نیز به گونه ای طراحی شده که علاوه بر اخبار و اطلاعیه های مرتبط با دانشگاه امکان معرفی تولیدات دانشجویی را نیز دارد که فرصت مناسبی برای ورود به عرصه کسب و کار خواهد بود.
در ادامه این نشست سید ایرج زارع معاون اداری و مالی دانشگاه سوره با اشاره به تسهیلات مورد نیاز دانشجویان گفت: در صورت موفقیت تحصیلی دانشجویان در هر نیمسال به رتبه های اول تا سوم تخفیف ویژه ای در شهریه ثابت تعلق می گیرد و وام دانشجویی نیز در صورت نیاز می تواند مورد استفاده دانشجویان قرار گیرد.
مهران هوشیار معاون دانشجویی و رفاهی دانشگاه سوره نیز ضمن خیرمقدم به دانشجویان به شرح وظایف معاونت دانشجویی پرداخت و گفت: دانشجویان و دانشگاه سوره پیوند مودت ناگسستنی با یکدیگر دارند و حضور دانشجویان در دانشگاه و مشارکت در کانون های فرهنگی و علمی می تواند باعث ارتقاء شخصیت اجتماعی و فرهنگی دانشجویان شود، به همین منظور دانشگاه تمام تلاش خود را برای حضور موثر دانشجویان فراهم می کند.
   
   
اکران فیلم ماجرای نیمروز2 ساخته محمد حسین مهدویان دانش آموخته دانشگاه سوره
   
در این مراسم گروه موسیقی صوفی نیز به اجرای قطعه نینوا پرداخت و در پایان مراسم فیلم تحسین شده ماجرای نیمروز2-رد خون به کارگردانی محمد حسین مهدویان یکی از دانش آموختگان دانشگاه سوره به نمایش در آمد.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
انتهای پیام/

اشتراک در:

کلمات کلیدی: مراسم استقبال از نودانشجویان دانشگاه سوره برگزار شد

نظر خود را بنویسید