منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران_ مسابقات ملی پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای(3MT)  بستری برای رشد و تقویت مهارت‌های ارتباطی، تبدیل ایده به محصول و ثروت، تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه‌گذاران است.

دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا که از ابتدای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند هم‌چنین دانشجویانی که پروپوزال پایان‌نامه خود را تا پایان آذرماه ۱۴۰۱ به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند. شرکت‌کنندگان باید در عرض ۳ دقیقه پایان‌نامه خود را با تأکید بر جنبه‌های کاربردی و دستاوردهای آن ارائه کنند.

دانش‌آموختگان ارشد و دانشجویان مقطع دکترا علاقه‌مند شرکت در این مسابقات می‌توانند جهت ثبت‌نام و دریافت آئین­نامه، تصویر کارت دانشجویی خود را به همراه شماره تماس به آدرس  sepehredaneshah@gmail.com ارسال کنند.

علاقه‌مندان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 021-66490330 تماس حاصل نمایند.

جوایز برگزیدگان این دوره از مسابقات ملی «پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای» به شرح ذیل است:

نفر اول ۸ میلیون ریال

نفر دوم ۶ میلیون ریال

نفر سوم ۴ میلیون ریال

این مسابقات از سال ۲۰۰۸ میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا آغاز شده و در حال حاضر در شمار زیادی از دانشگاه‌های معتبر دنیا اجرا می‌شود. در ایران نیز به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی از سال ۱۳۹۵ آغاز شد و تاکنون پنج دوره از آن برگزار شده است.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهمرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی «پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران

نظر خود را بنویسید