منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره_ دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران، انجمن علمی هنرهای نمایشی ایران و فرهنگستان هنر، وبینار سمپوزیوم علمی «هنر تطبیقی و تطبیق هنری» را در روز سه‌شنبه سوم اسفندماه ۱۴٠٠ برگزار می‌کند. آئین گشایش ساعت ۹ با حضور مدیران، مسئولین و برگزار‌کنندگان برپا می‌شود. این سمپوزیوم در چهار پنل برگزار می‌شود.

در پنل نخست، از ساعت ٠۹:۳٠ تا ۱۱:۳٠ دکتر حسن بلخاری (عضو هیأت‌علمی دانشگاه تهران) و دکتر هادی نظری‌منظم (عضو هیأت‌علمی دانشگاه تربیت مدرس) مباحثی را پیرامون نظریه‌ها و روش‌های جدید در حوزه هنر و ادبیات تطبیقی مطرح خواهند کرد. دبیر این پنل نیز دکتر محمدرضا حاجی آقابابایی (عضو هیأت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی) خواهند بود.

در پنل دوم با تکرار همین موضوع از ساعت ۱۲ تا ۱۴ دکتر امیر نصری( عضو هیأت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی) و دکتر احمد شاکری (عضو هیأت‌علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی) سخنرانی خواهند داشت که دبیر این پنل نیز دکتر مسعود فرهمندفر (عضو هیأت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی) هستند.

در پنل سوم که به صورت اختصاصی به موضوع ادبیات نمایشی تطبیقی می‌پردازد؛ دکتر بهروز محمودی بختیاری (عضو هیأت‌علمی دانشگاه تهران) و دکتر پرستو محبی(عضو هیأت‌علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی) بحث خود را مطرح خواهند کرد و دبیر این پنل نیز دکتر رامتین شهبازی (معاون دانشکده هنر دانشگاه سوره) خواهد بود.

در پنل نهایی نیز که عنوان تئاتر تطبیقی را بر خود دارد؛ دکتر مجید سرسنگی (عضو هیأت‌علمی دانشگاه تهران) و دکتر محمدحسین ناصربخت (عضو هیأت‌علمی دانشگاه هنر) سخنرانی کرده و دکتر عرفان ناظر (پژوهشگر و مدرس تئاتر) دبیر پنل خواهد بود.

این سمپوزیوم به صورت آنلاین در آدرس
 http://panel.soore.ac.ir/join/7de2q 
روز سه‌شنبه سوم اسفند ۱۴٠٠ از ساعت ۹ تا ۱۹ برگزار خواهد شد. ورود به این برنامه برای عموم آزاد است.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهسخنرانان سمپوزیوم علمی «هنر تطبیقی، تطبیق هنری» معرفی شدند

نظر خود را بنویسید