منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، به نقل از معاونت پژوهشی دانشگاه_ تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه سوره و انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران، با هدف گسترش همکاری‌های مشترک علمی-پژوهشی و آموزشی و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی-پژوهشی در روز یک‌شنبه، 24 بهمن 1400 منعقد شد.

در این جلسه دکتر «محمدرضا حاجی آقابابایی»، نماینده انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران؛ دکتر «کاظم نظری»، رئیس دانشکده هنر دانشگاه سوره؛ دکتر «زکیه السادات طباطبایی»، معاون پژوهشی دانشگاه سوره؛ دکتر «زهرا عسلی»، مدیر پژوهش؛ و دکتر «رامتین شهبازی»، معاون پژوهشی دانشکده هنر حضور داشتند.

از موضوعات تفاهم‌نامه می‌توان به «همکاری در طرح‌های تحقیقاتی مشترک و اجرای رویدادهای هنری، علمی و فرهنگی در سطح استانی، ملی و بین‌المللی»، «همکاری در برگزاری دوره و کارگاه‌های آموزشی برای هنرمندان، استادان و دانشجویان»، «همکاری در خصوص تألیف، ترجمه و انتشار کتاب» و «همکاری در برگزاری مشترک همایش، سخنرانی و سمینار در سطح ملی و بین‌المللی» اشاره کرد.

در این جلسه افراد حاضر به ایراد سخنان خود در ارتباط با معرفی فعالیت‌های علمی-پژوهشی دو مجموعه، نحوه همکاری و مفاد تفاهم‌نامه پرداختند؛ سپس تفاهم‌نامه میان دکتر محمدرضا حاجی آقابابایی به‌عنوان نماینده انجمن و دکتر زکیه السادات طباطبایی به‌عنوان نماینده دانشگاه سوره، امضا شد.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهانعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان دانشگاه سوره و انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران

نظر خود را بنویسید