منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری_ ششمین دوره رویداد «تصمیم‌سازان آینده»(FDM) با عنوان «چارسوی هنر» و به میزبانی حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

این رویداد که یک مسابقه‌ با محوریت چالش‌های اساسی عرصه‌ی سیاست‌گذاری است، طی دو هفته در روزهای 11 تا 13 اسفند (مرحله اول) و 18 تا 20 اسفند (مرحله دوم) برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در رویداد باید برای یکی از مسائل مطرح‌شده در قالب گروه‌های 3 یا 4 نفره راه‌حل‌های خود را ارائه کنند. این راه‌حل‌ها توسط هیأت داوران رویداد ارزیابی شده و در نهایت از تیم‌های برگزیده تقدیر خواهد شد.

رویداد «تصمیم‌سازان آینده» که توسط مرکز «گام» برگزار می‌شود در دوره‌های قبلی با همکاری نهادهایی همچون سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز وکلای قوه قضائیه همراه بوده و در این دوره با حمایت حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. سه چالش مطرح‌شده در این رویداد «سبد مصرف فرهنگی مخرب نوجوانان»، «سهم پایین بازنمایی فراتهران در آثار هنری» و «سهم اندک مضامین و سوژه‌های انقلابی در سینمای ایران» است. شرکت‌کنندگان در رویداد «تصمیم‌سازان آینده» باید برای مسئله‌ای که از میان این سه چالش انتخاب می‌کنند در یک فرایند مشخص و پس از گذراندن کارگاه‌های آموزشی که در طول رویداد ارائه می‌شوند، راه‌حل‌های خود را زیر نظر مربیان و کارشناسان هر موضوع ارائه دهند.

ثبت‌نام رویداد «چارسوی هنر» از 24 بهمن‌ماه آغاز شده و تا 4 اسفندماه ادامه دارد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت fdm.gamcenter.ir و صفحه اینستاگرامی fdm_ir مراجعه کنند.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهثبت‌نام رویداد «چارسوی هنر» آغاز شد

نظر خود را بنویسید