منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

بیستمین کرسی ترویجی با عنوان «بررسی مؤلفه روایت در قصه‌گویی و تأثیر آن در شکل‌گیری و بازسازی طرح‌واره‌های کودکان بر اساس نظریه رشد شناختی پیاژه» برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی بیستمین کرسی ترویجی با عنوان «بررسی مؤلفه روایت در قصه‌گویی و تأثیر آن در شکل‌گیری و بازسازی طرح‌واره‌های کودکان بر اساس نظریه رشد شناختی پیاژه»، به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

این کرسی در روز سه‌شنبه 16 اسفندماه 1401 ساعت 11:30 تا 13:30، به شکل حضوری در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشگاه سوره اجرا می‌شود و حضور برای استادان و دانشجویان رایگان و آزاد است.

 در این نشست استاد شکوفه ماسوری، عضو هیأت علمی دانشکده هنر دانشگاه سوره به‌عنوان ارائه‌دهنده؛ دکتر عطاءالله کوپال، دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر کاظم نظری، استادیار دانشکده هنر دانشگاه سوره، به‌عنوان ناقدان و استاد فرزاد معافی غفاری، عضو هیأت علمی دانشگاه سوره، به‌عنوان دبیر جلسه حضور خواهند داشت.

هدف از برگزاری «کرسی‌های ترویجی»، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ تولید علم، نوآوری، نظریه‌پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری، بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی، نقد و مناظرات علمی، ایجاد امکان ارائه نظریات، نقدها و مناظره‌ها (برای آن دسته از صاحبان اندیشه که اندیشه‌هایشان مستلزم تکمیل، توسعه یا بازآفرینی است)، گسترش فضای عقلانیت و نهادینه‌سازی فرهنگ تضارب آراء، است.

 

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهکرسی ترویجی«بررسی روایت در قصه‌گویی و تأثیر آن در شکل‌گیری و بازسازی طرح‌واره‌های کودکان» برگزار می‌شود

نظر خود را بنویسید