منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

در دومین جلسه از سومین فصل جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» کتاب «فرهنگ دیداری» نوشته دکتر مریم کهوند به بحث گذاشته می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی، دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه، دومین جلسه از سومین فصل جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» را برگزار می‌کند. در دومین نشست از فصل سوم این برنامه، کتاب «فرهنگ دیداری» نوشته دکتر مریم کهوند به بحث گذاشته خواهد شد. در این جلسه دکتر شهاب‌الدین عادل به‌عنوان منتقد کتاب حضور خواهد داشت. دبیری نشست را نیز دکتر کامران شریفی بر عهده دارد.

این نشست دوشنبه 1 خردادماه 1402 ساعت 17 در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشگاه سوره به‌صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.  لینک جلسه مجازی panel.soore.ac.ir/join/4pq7x است.

سلسله نشست‌های «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» در راستای اهداف پژوهشی و آموزشی دانشکده هنر دانشگاه سوره متناسب با گروه‌های آموزشی دایر در دانشکده با انتخاب مکتوبات مناسب می‌کوشد تا زمینه‌های گسترش علم و آشنایی دانشجویان را با صاحب‌نظران گسترش دهد. در فصل اول توانست علاقه‌مندان بسیاری را به خود جلب کند.

فصل دوم نیز برای دوازده جلسه برنامه‌ریزی شد و حوزه‌هایی مانند ادبیات نمایشی، نمایش، عکاسی، فلسفه و نظریه هنر، انیمیشین، هنر اسلامی، نقاشی و گرافیک را دربرگرفت. اکنون فصل سوم نیز برای هشت جلسه پیش‌بینی‌شده است که تا اواخر تیرماه به طول خواهد انجامید.

در هر جلسه برای اینکه علاقه‌مندان فرصت مرور کتاب را داشته باشند کتاب هفته بعد معرفی می‌شود.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهدومین جلسه نقد کتاب سوره برگزار می شود

نظر خود را بنویسید