منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به نام خدا


با آرزوی سلامتی برای تمامی استادان، دانشجویان و اولیاء دانشگاه سوره و سپاس از همراهی بی دریغشان، مصوبات شورای آموزشی برای ادامه کلاس های نیم سال جاری تا پایان کلاس ها و تاریخ امتحانات به استحضار می رسد:                                                      
۱-کلاس های نظری: بنا به تأکید و توصیه وزارت بهداشت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر ادامه کلاس های مجازی و با هدف حفظ سلامتی دانشجویان عزیز، مقرر شد تمامی دروس نظری به شیوه مجازی تا پایان کلاس ها ادامه یابد و در صورت نیاز دانشجو یا استاد به کلاس حضوری رفع اشکال، ضمن هماهنگی با مدیر گروه، یک یا دو جلسه حضوری، از ۱۷ خرداد به بعد، با رعایت اصول بهداشتی برگزار گردد.
                                                                                
۲- تاریخ های پایان کلاس ها و امتحانات دروس نظری: پایان کلاس های دروس نظری دانشکده هنر ۱۴ تیر، دانشکده معماری ۵ تیر، دانشکده فرهنگ و ارتباطات ۲۹ خرداد و دروس عمومی ۱۶ تیر خواهد بود. تاریخ امتحانات دروس نظری دانشکده هنر  از ۲۱ تیر تا ۷ مرداد، معماری از ۱۴ تا ۳۱ تیر، فرهنگ و ارتباطات از ۷ تا ۲۵ تیر و گروه عمومی از ۱۹ تیر تا ۴ مرداد در نظر گرفته شد. مقرر شد برگزاری امتحانات مذکور یکی یا تلفیقی از شیوه های: آنلاین تستی، آنلاین تشریحی، آنلاین شفاهی، تحویل پروژه یا کار تحقیقی، فعالیت و حضور مستمر کلاسی، و یا حضوری باشد . روش های مذکور با هماهنگی دانشجو و استاد و گروه مربوطه در اسرع وقت مشخص و توسط گروه به دانشجویان ابلاغ خواهد شد. تعداد دانشجویان در یک زمان برای امتحان، در دانشکده های هنر و فرهنگ و ارتباطات و گروه عمومی حداکثر ۶۰، و در دانشکده معماری ۴۰ نفر تعیین شد. برای جلوگیری از تداخل، امتحانات نظری دانشکده ها از یکشنبه ها تا چهارشنبه ها، و گروه عمومی شنبه ها و پنجشنبه خواهد بود. تحویل نمره امتحانی نیز دو هفته پس از برگزاری امتحان تعیین شد. کلاس های جبرانی نیز باید قبل از  شروع امتحان برگزار شود.
                                                                                     
۳- دروس نظری- عملی: با توجه به این که درس های نظری- عملی، همزمان با دروس نظری و به شیوه مجازی آغاز شده، کلاس ها به همین منوال تا آخر ادامه خواهد داشت. در صورت درخواست دانشجویان و استاد مربوطه تعدادی از جلسات باقیمانده، با نظارت دقیق گروه، به صورت حضوری برگزار می گردد. تاریخ های پایان کلاس ها و امتحانات این دروس همانند دروس نظری خواهد بود؛ اما در صورت تشخیص استاد مربوطه تاریخ تحویل کار و امتحان این دروس می تواند تا پایان مرداد ادامه یابد. آن دسته از دروس نظری- عملی که با تشخیص استاد به صورت مجازی برگزار نشده، با برنامه ریزی گروه و هماهنگی با دانشجویان، از ۱۷ خرداد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
                                   
۴- دروس عملی یا کارگاهی: در صورت پیشنهاد استاد و امکان، چند جلسه مقدماتی می تواند به صورت مجازی از ۱۰ خرداد به بعد برگزار شود. شروع کلاس های حضوری این دروس، بعد از پایان امتحانات، با تشکیل دو جلسه در هر هفته انجام خواهد شد. از گروه عمومی نیز درس تربیت بدنی با همین روش انجام خواهد شد.
         
۵- قابل توجه دانشجویان نیم سال آخر رشته های کارشناسی پیوسته صنایع دستی، هنر اسلامی و ناپیوسته ارتباط تصویری: با هدف پایان تحصیل دانشجویان رشته های مذکور و عدم نگرانی آن ها برای تحصیل در مقطع ارشد(ان شاءالله) مقرر شد کلاس های کارگاهی آنان از ۱۷ خرداد آغاز شود. لطفا منتظر اطلاع رسانی از طرف گروه خود باشید.                                               
نکته مهم اول: شرایط مهم ورود به دانشگاه برای کلاس های حضوری: ساکن نبودن در استان های قرمز، پرینت گواهی سلامت از سامانه وزارت بهداشت و ارایه به همکاران حراست دانشگاه هنگام ورود، اطمینان از نداشتن کرونا در میان اعضای خانواده و نزدیکان .
   
نکته مهم دوم: دانشجویان می توانند در کلاس های حضوری نظری، نظری عملی و کارگاهی شرکت نکنند، به شرط این که با استاد مربوطه هماهنگ کرده و تکالیف، تحقیقات، و پروژه های کلاسی  درخواستی استاد را انجام دهند. 
                                               
نکته مهم سوم: چند روز پس از ابلاغ اطلاعیه شماره شش، با هدف هم آوایی و هماهنگی بیشتر، از طرف معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی جلسه پرسش و پاسخ آنلاینی برای تمامی استادان و دانشجویان و مسئولین دانشگاه برگزار خواهد شد. پیشنهاد می شود برای رفع اشکالات و نگرانی های احتمالی در این جلسه شرکت کنید. 
     
نکته مهم چهارم:  با هدف کمک به دانشجویانی که احتمالأ نیاز به گذراندن تعدادی دروس عمومی برای فراغت از تحصیل دارند، ترم تابستان به صورت مجازی بعد از پایان امتحانات و طی ماه های مرداد و شهریور برگزار خواهد شد که اطلاعات کامل آن در تیرماه ابلاغ خواهد شد.
                                                              
سلامت، موفق، پاینده و افتخار آفرین باشید.اشتراک در:

کلمات کلیدی: اطلاعیه مهم، ادامه کلاس ها، تاریخ امتحانات، دانشجویان، استادان، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی، دانشگاه سوره

نظر خود را بنویسید