منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، دبیر سومین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران با بیان اینکه متن فراخوان این دوره پس از تصویب شورای سیاستگذاری منتشر می شود، اشاره داشت که فراخوان این دوره همچنان متعهد به سینمای ایران است و کلیه پژوهش هایی که مربوط به سینمای ایران باشند مورد داوری قرار خواهند گرفت.
اعظم راودراد افزود: در این دوره با توجه به آن که تصویری جهت برنامه ریزی مسیر پژوهش برای پژوهشگران از سال گذشته ایجاد شده، همچنان محور های دوره گذشته برقرارند، اما محوری با عنوان «نقش و جایگاه صاحب نظران رشته های مختلف علمی در ارتقای سینمای ایران» اضافه شده است.
دبیر جایزه ادامه داد؛ در این دوره جایزه جانبی نخواهیم داشت و «پژوهش های بصری» نیز به عنوان بخش اصلی در فرایند داوری قرار خواهند گرفت. بدین ترتیب این دوره به چهار گونه پژوهش و یک مرکز پژوهشی جوایزی اهدا خواهد شد.
راودراد اهداف برگزاری این دوره را جهت دهی پژوهش ها و مطالعات سینمایی به سوی موضوعات کلیدی و زیربنایی سینما، تشویق و تقدیر از تلاشهای علمی و پژوهشی اساتید و پژوهش گران و همچنین تقویت ارتباط متقابل پژوهشگران رشته های مختلف با دست اندرکاران سینما بیان کرد.
وی با اشاره به دوره زمانی دریافت آثار پژوهشگران اعلام کرد؛ که آغاز ثبت نام و تکمیل فرم درخواست شرکت در این دوره از سوم مهرماه ۱۳۹۸ تا پایان همین ماه خواهد بود.  (بر اساس فراخوان اولیه جایزه پژوهش سینمایی پژوهشگران می توانستند آثارشان را تا 3۰ مهر ماه به دبیرخانه جایزه تحویل دهند که به دنبال درخواست پژوهشگران برای فراهم آمدن فرصت بیشتر برای ارسال آثارشان، مدت ارسال آثار تا پانزدهم آبان ماه ۱۳۹8 تمدید شد.)
برای مشاهده پوستر این فراخوان اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام/
اشتراک در:

کلمات کلیدی: انتشار فراخوان سومین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران

نظر خود را بنویسید