منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

   
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، مهران هوشیار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره ضمن تسلیت به مناسبت اربعین حسینی به تشریح برنامه های طراحی شده برای بزرگداشت این ایام پرداخت و با یادآوری هدف دانشگاه سوره برای ترویج فرهنگ دینی و هنری در جامعه گفت: در هفته منتهی به اربعین حسینی سه برنامه مناسبتی به منظور بزرگداشت این ایام تدارک دیده شده است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره نخستین برنامه را تعزیه خوانی توسط گروه «بدر خیبر» عنوان کرد و گفت: این برنامه به مدت دو روز در دانشکده هنر و دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره اجرا شد که با حضور رئیس دانشگاه استقبال خوب دانشجویان را نیز در پی داشت.
وی در ادامه به برگزاری کارگاه های هنری به همین مناسبت اشاره کرد و افزود: دوشنبه 22 مهر کارگاه نقاشی با موضوع واقعه عاشورا و حماسه امام حسین (ع) با حضور احمد خلیلی فرد استاد نقاشی دانشگاه سوره و تعدادی از فارغ التحصیلان رشته نقاشی این دانشگاه برگزار می شود. طبق طراحی صورت گرفته، این نقاشی روی بومی با ابعاد یک و نیم در سه متر در نگارخانه آیه خلق خواهد شد و قرار است در یکی از معابر شهر تهران یا ادارات مرتبط با شهرداری نصب شود.
هوشیار در ادامه به کارگاه هنری نقاشی خط اشاره کرد و گفت: چهارشنبه 24 مهرماه این کارگاه با موضوع حماسه عاشورا و ابعاد معنوی این واقعه، با حضور چهار تن از اساتید برجسته و صاحب نام در این عرصه و نیز دانشجویان دانشگاه سوره در نگارخانه آیه برگزار می شود. 
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره ابراز امیدواری کرد آثار تولید شده در این کارگاه ها به صورت نمایشگاه در نگارخانه آیه برای بازدید عموم به نمایش درآید.
انتهای پیام/

اشتراک در:

کلمات کلیدی: کارگاه های هنری اربعین در دانشگاه سوره برگزار می شود

نظر خود را بنویسید