منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر


به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، سیلابی که اخیراً در برخی از مناطق کشور رخ داد خسارت بسیاری را برای هموطنان به بار آورد؛ از این جهت تقریباً همه نهادها اقداماتی برای کمک به مردم مناطق سیل‌زده انجام دادند و در این راه، دانشگاه‌ها نیز در امدادرسانی و کمک مالی به مردم آسیب‌دیده حتی از برخی سازمان‌های ذیربط جلوتر بودند.
بر اساس این گزارش، ایرج زارع معاون اداری و مالی دانشگاه سوره با تسلیت به خانواده‌هایی که در سیلاب اخیر عزیزانشان را از دست دادند، اظهار کرد: برای اینکه دانشگاه سوره نیز توانسته باشد بخشی از رنج‌های سیل‌زدگان را تسکین بخشد، با همکاری اساتید و کارکنان، مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به هموطنان آسیب‌دیده در سیل اخیر اختصاص داده شد.
معاون اداری و مالی دانشگاه سوره در ادامه از ارائه تسهیلات ویژه برای دانشجویان دانشگاه سوره که در مناطق سیل‌زده ساکن هستند، خبر داد و تصریح کرد: دانشجویان این مناطق برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تسهیلات در نظر گرفته شده، به دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مراجعه کنند.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه سوره در حد توان و تا عادی شدن وضعیت در مناطق سیل‌زده در کنار دانشجویان این مناطق است و از آنها حمایت‌های ویژه‌ای را انجام خواهد داد.
انتهای پیام/
اشتراک در:

کلمات کلیدی: کمک 50 میلیونی دانشگاه سوره به سیل زدگان

نظر خود را بنویسید